Šovakar Rīgā uzstāsies britu mūziķis Toms Odels

Raksta attēls - Šovakar Rīgā uzstāsies britu mūziķis Toms Odels Publicitātes foto

18.03.2017 / Parmuziku.lv

Toms Odels - britu mūzikas sensācija, “Glastonbury” un “Sziget” festivālu publikas iemīļotais mākslinieks un “Brit Awards” balvas ieguvējs jau šovakar uzstāsies Rīgā.

Pirms Toma Odela uz skatuves plkst. 20.00 kāps talantīgā indie-pop grupa “Franco Franco”. Toma Odela uzstāšanās sāksies plkst. 21.00.

Toms uzauga Deivida Bovija, Boba Dilana un Leonarda Koena mūzikas ietekmē. Viņa mūzikas pamatā ir ne tikai emocionāla klavierspēle, bet arī atklāti un dziļi teksti, līdzīgi kā viņa elkiem – klasiķiem.

Odelu novērtēja arī modes industrija - 2015. gadā viņš kļuva par zīmola “Burberry” seju, bet žurnāls “Vogue” nosauca viņu par modes industrijas iemīļotāko pianistu.

Līdz šim Odels izdevis divus veiksmīgus, kritiķu novērtētus albums. Jaunākais no tiem - “Wrong Crowd” - tika izdots pagājušajā gadā.

Šobrīd, popularizējot šī albuma dziesmas, Toms Odels ar solo priekšnesumiem uzstājas koncertzālēs visā pasaulē, un jau šovakar, 18. martā, uzstāsies koncertzālē “Palladium”.

Pēdējās koncerta biļetes pieejamas “Biļešu servisa” kasēs un www.bilesuserviss.lv.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!