Šonedēļ pirmizrāde Raimonda Ozola un grupas "ZODIAC" koncertprogrammai

Raksta attēls - Šonedēļ pirmizrāde Raimonda Ozola un grupas "ZODIAC" koncertprogrammai Publicitātes foto

11.07.2017 / Parmuziku.lv

Izcilais vijolnieks, Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra pirmo vijoļu koncertmeistars Raimonds Ozols kopā ar leģendāro grupu "Zodiac" aicina uz pirmizrādi jaunai koncertprogrammai "NĀKAMAIS SOLIS".

Koncertā kopā ar "Zodiac" spēlēšu abas vijoles – gan elektrisko, gan akustisko. Tas manā karjerā ir kaut kas jauns – piespēlēt vijoli elektroniskajai mūzikai! Tā kā tas tomēr būs elektroniskās mūzikas koncerts, tad no vijoles vajadzētu “izspiest” ārā kādu efektiņu vairāk, nekā līdz šim,

par savām izjūtām, gaidot 13. jūlija koncertu, stāsta mūziķis.

 

Koncertu programmu veidos divas muzikāli atšķirīgas daļas. Pirmajā daļā izskanēs Raimonda Ozola solo programma – līdz šim nedzirdētas klasiskās mūzikas apdares, oriģinālkompozīcijas, kā arī  roka un džeza hiti īpašās kaverversijās. Otrajā daļā klausītājus gaida pilnīgi jauna, nebijusi radoša savienība - Raimonda Ozola vijoles skanējums iekļausies leģendārās grupas sastāvā.

 

Neliels ieskats video intervijā, kur Raimonds Ozols stāsta par jauno koncertprogrammu:

 

 

2016. gada Ziemassvētkos notika pirmā komponista Jāņa Lūsēna sadarbība ar vienu no Latvijas izcilākajiem vijolniekiem Raimondu Ozolu programmā “Kā man tevi sasildīt”. Tad arī dzima ideja Raimonda skanīgo vijoles tembru salikt kopā ar "Zodiac" analogo sintezatoru skaņu iespējām.

 

Jānis Lūsēns ir pāraranžējis vecos "Zodiac" hitus un atjaunojis mazāk dzirdētus skaņdarbus, kuros Raimonda Ozola vijoles tembram un vijoļspēles tehnikai ir vadoša nozīme, līdz ar to muzikālais spektrs iegūst vēl nebijušas gradācijas no maigām un izjustām neoromantisma noskaņām līdz žilbinošām pasāžām.

 

Kopā ar Raimondu Ozolu koncertā Dzintaru koncertzālē uzstāsies pazīstami Latvijas mūziķi: komponists Jānis Lūsēns, Raimonds Macats (taustiņi), Jānis Lūsēns (juniors, bass ģitāra), Mārcis Auziņš (solo ģitāra) un Mārtiņš Linde (bungas).

Raimonds Ozols ir solists ar visaugstākajiem profesionālās vijoļspēles standartiem, kurš atskaņo gan klasisko, gan populāro mūziku, spēlējot akustisko un elektrisko vijoli. Mūzikas kritiķi un profesionāļi šo izpildījumu ir atzinuši par lielisku, jo tas sniedz iespēju klausīties klasisko mūziku mūsdienu 21. gadsimta interpretācijā.

Biļetes uz koncertiem pieejamas „Biļešu paradīzes” kasēs un internetā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!