Šonedēļ Daugavpilī savu skanējumu uzsāk „Sudraba zvani”

Raksta attēls - Šonedēļ Daugavpilī savu skanējumu uzsāk „Sudraba zvani” Festivāla logo.

08.01.2019 / Parmuziku.lv

Šonedēļ, 2019.gada 10. – 13.janvārī, Daugavpilī norisināsies XIII Starptautiskais garīgās mūzikas festivāls „Sudraba zvani”.

Savu skanējumu festivāls uzsāks ar jauno dziedātāju konkursu 10.janvārī plkst. 11:00. Tajā visas dienas garumā sacentīsies 91 vokālists sešās dažādās vecuma kategorijās. Savukārt no piektdienas, 11.janvāra, sacensību uzsāks kori un ansambļi.  To ievadīs bērnu kolektīvi, bet 12. un 13.janvārī turpinās pieaugušie (tie būs 46 kolektīvi 15 kategorijās). Visus konkursus vērtēs starptautiska žūrija.

Līdzās konkursa aktivitātēm festivālā būs iespēja apmeklēt arī virkni koncertu. Pirmais koncerts notiks jau ceturtdien, 10.janvārī, plkst. 18:30, kad tiks paziņoti arī jauno dziedātāju konkursa rezultāti. Piektdien, 11.janvārī, plkst. 13:00 visi interesenti tiek aicināti uz koncertu St. Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolā, plkst. 18:00 uz jau par tradīciju kļuvušo dievkalpojumu Daugavpils Svēta Pētera ķēdēs Romas katoļu baznīcā, bet 19:00 – uz festivāla atklāšanas koncertu Vienības nama koncertzālē. Sestdien plkst. 19:00 koncerts norisināsies Daugavpils Dievmātes Romas katoļu baznīcā, bet svētdien plkst. 13:30 – Svētā Pētera ķēdēs Romas katoļu baznīcā. Svētdien, 13.janvārī, plkst. 15:00 izskanēs arī festivāla noslēguma koncerts, kura laikā notiks Grand Prix balvas izcīņa.

Kopumā „Sudraba zvanu” laikā Daugavpilī viesosies aptuveni 2000 festivāla dalībnieku no 9 valstīm: Baltkrievijas, Čehijas, Krievijas, Igaunijas, Latvijas, Lietuvas, Polijas, Slovākijas un Vācijas.

XIII Starptautisko garīgās mūzikas festivālu „Sudraba zvani” rīko Daugavpils pilsētas domes Kultūras pārvalde sadarbībā ar Daugavpils Latviešu kultūras centru. Sīkāka informācija par festivāla programma atrodama Daugavpils pilsētas domes Kultūras pārvaldes mājas lapā: www.kultura.daugavpils.lv.

Ieeja visos festivāla pasākumos ir bez maksas. Informējam, ka pasākumi var tikt fotografēti un filmēti Kultūras pārvaldes publicitātes un vēsturiskām vajadzībām.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!