"Sofar Sounds" atgriežas Rīgā! Klausītāji aicināti pieteikties viesu sarakstam

Raksta attēls -  "Sofar Sounds" atgriežas Rīgā! Klausītāji aicināti pieteikties viesu sarakstam Foto: Vladislavs Punculs

14.05.2017 / Aiga Leitholde

Vispasaules mūzikas mīļotāju kustība "Sofar Sounds", kas organizē koncertus viesistabās vai kādās citās neierastās vietās, Rīgā pirmos koncertus ieskandināja 2014. - 2015. gadā. Ar jauniem spēkiem un jaunu komandu, "Sofar Sounds Rīga" ir atpakaļ un aicina klausītājus pieteikties 6. jūnija koncerta viesu sarakstam.

"Sofar Sounds" kustības aizsākumi meklējami 2009. gadā Londonā, kad trīs draugi - mūzikas mīļotāji nolēma atbalstīt jaunos mūziķus, dodot viņiem iespēju tapt sadzirdētiem, Draugi noorganizēja koncertu viesistabā, uz kuru uzaicināja citus mūzikas mīļotājus. Pamazām šī iniciatīva pārauga kustībā - šobrīd koncerti notiek 350 pilsētās visā pasaulē.

"Sofar Sounds" kustība balstīta uz stingriem principiem, pirmkārt, savstarpēju cieņu pret mūziku. Lai apmeklētu "Sofar Sounds" koncertu, ir jāpiesakās sofarsounds.com. Tad koncerta organizatori, atkarībā no izvēlētās vietas ietilpības un citiem apstākļiem izvērtē pieteikumus un laimīgajiem izsūta uzaicinājumus, kā arī noteikumus. Koncerta adresi klausītāji saņem iepriekšējā vakarā pirms koncerta. Grupu un/vai solo mākslinieku vārdi līdz pašam koncerta sākumam tiek paturēti slepenībā.

"Sofar Sounds" koncerts var sagādāt lielu pārsteigumu! Piemēram, pasaulē uz "Sofar Sounds" slepenās skatuves kāpj arī pasaules atpazīstamību ieguvuši mākslinieki kā  Džordžs Ezra, Karena O, "Bastille" un citi. "Sofar Sounds Rīga" koncertos uzstājušās tādas grupas kā "Carnival Youth", "Audience Killers", "Future Folk Orcestra", igauņu trio "Slippery Slope", elektroniskās mūzikas producents Mr. Myster un citi.

Plašāka informācija par "Sofar Sounds Rīga" aktualitātēm atradīsi: facebook.com/SofarRiga/. Nākamais "Sofar Sounds Rīga" koncerts notiks jau 6. jūnijā. Piesakies laicīgi sofarsounds.com/riga. Vietu skaits šoreiz ir ierobežots.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!