Sniedze Prauliņa piedāvā dziesmu "All Stars" no drīzumā gaidāmā albuma

Raksta attēls - Sniedze Prauliņa piedāvā dziesmu "All Stars"  no drīzumā gaidāmā albuma Publicitātes foto

06.01.2017 / Parmuziku.lv

Dziesma "All Stars" būs iekļauta albumā “Inkrustācija”, ko februārī izdos biedrība HI. Jaunās dziesmas pieteikumu pavada mūziķes rakstīta ziņa.

Labdien. Es, Sniedze Prauliņa, piedāvāju jums noklausīties dziesmu “All the Stars” no mana mūzikas albuma “Inkrustācija”.

Šī inkrustācija attēlo izplatījumu. Kāda būs sajūta, pirmo reizi traucoties cauri kosmosam. Dažas pārdomas par to, cik te ir dievu, un cik no šiem dieviem nemaz nav dievi. Kādas savādas vietas pastāvēs, kādi savādi gadījumi vēl notiks. Ko es jūtu pret nevaldāmu, nepieradinātu elektrību un to, ka kosmosā nedrīkst doties bez dvieļa un, manuprāt, arī bez izolācijas lentām. To varēs dzirdēt dziesmās un izlasīt stāstu grāmatiņā, kas būs pievienota albumam.

Inkrustācija ir dekoratīva tehnika. Man tas ir kaut kas kvēpaini tumšs, viegls un piesātinātiem toņiem, materiāls, kas ir iestrādāts otrā materiālā un ar to tiek savienots.

Mūzikā ir līdzīgs process - materiālā tiek iestrādāti efekti, tembri, akcenti. To nevajadzētu jaukt ar lego vai mozaīku. Inkrustācijas tehnika man liekas vispiemērotākā ar savu telpiskumu, kas parādās, piemēram, caurspīdīgos vai zvīguļojošos perlamutra gabaliņos, vai tajā, kā solo izdaiļo mūzikas audumu.

Un tā nu ir mana sajūta - es nevis radu vidi, bet iestrādāju tajā dažādus ornamentus, dziesmas, tekstus. Albumu februārī izdos biedrība HI un mani kaismīgi ir atbalstījis arī Vienradzis Viens.

Prezentācijā un turpmāk gaidāmi neparasti notikumi. Vēlu jums veiksmīgu zvaigžņu stāvokli visu cauru gadu, mīlestību līdz saulei, rūpēties par savu planētu un čaulu.

Sniedze.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!