Šlāgermūzikas zvaigznes no Latgales pārsteidz ar mūsdienīgu dziesmas versiju

Raksta attēls - Šlāgermūzikas zvaigznes  no Latgales pārsteidz ar mūsdienīgu dziesmas versiju Ekrānšāviņš

09.01.2017 / Parmuziku.lv

Latgalē plaši pazīstamā muzikālā apvienība "Dvinskas muzikanti", savus fanus priecē ar atraktīvu video klipu un pavisam jaunu, oriģinālu versiju dziesmai "Hej, bruoļ latgalīt". Sadarbībā ar DJ Mart Inc., dziesmai ir izveidota mūsdienīga ReMix versija.

Tieši ar "Hej, bruoļ latgalīt" "Dvinskas muzikanti"  bija tikuši "Latvijas šlāgeraptaujas" gada finālā, kur  ierindojās  ceturtajā vietā!

Grupa  saviem atbalstītājiem vēlas atsvaidzināt tās prieka sajūtas un likt  uzdejot disko deju ritmos. ,,Sirsneigs paldis par  video Aināram Bluzmanam, un Mārtiņam Pīzelim par ReMix versiju.”

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!