Skaties tiešraidē! Baltijas bundzinieku samita noslēguma koncerts

Raksta attēls - Skaties tiešraidē! Baltijas bundzinieku samita noslēguma koncerts

09.07.2017 / Parmuziku.lv

Parmuziku.lv sadarbībā ar mobilo televīziju, lietotni LMT Straume piedāvā šovakar, 9. jūlijā no 18.00 vērot Baltijas bundzinieku samita 2017 kulminācijas koncerta tiešraidi no Grīziņkalna Rīgā.

Samita kulminācijas koncertā vairāk nekā 300 bundzinieku sinhroni izpildīs dažādus ritmus un dziesmas.

Baltijas bundzinieku samits notiek jau trešo reizi un ir vienīgais bundzinieku saiets ne tikai Baltijā, bet arī visā Ziemeļeiropā. Šogad pasākums ir īpašs, jo veltīts Latvijas simtgadei un ir daļa no valsts svētku iesildīšanas programmas.

Baltijas bundzinieku samita 2017 noslēguma koncerta tiešraide skatāma arī lietotnē LMT Straume, internetā: http://straume.lmt.lv un LMT Mājas viedtelevīzijā. Tiešraides skatītāji un pasākuma dalībnieki aicināti iesaistīties Twitter sarunā, lietojot tēmturi #LMTstraume.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!