Renārs Kaupers velta sirmgalvei sirdsilto "Manu Dziesmu" (VIDEO)

Raksta attēls - Renārs Kaupers velta sirmgalvei sirdsilto "Manu Dziesmu" (VIDEO) Ekrānšāviņš no video

14.04.2017 / Parmuziku.lv

Vairākus tūkstošus skatītāju aizkustinājis Andras Minkevičas sociālajā vietnē Facebook ievietotais video, kurā Renārs Kaupers viņas mammai velta "Manu Dziesmu", padarot sirmgalvi neizsakāmi laimīgu.

Video aizkustina ar savu vienkāršību, sirsnību un mudina mūs atcerēties savus vecākus, vecvecākus un vērtības, par kurām ikdienā mēdzam piemirst.

"Mammas pieminai... Paldies Renāram par šo brīniškīgo mirkli, kas viņu darīja laimīgu," raksta Andra.

Izsakām vizdziļāko līdzjūtību Andrai un viņas ģimenei, mammu mūžībā pavadot!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!