Sintijai Ģēģerei jauna dziesma ar Maijas Laukmanes dzeju

Raksta attēls - Sintijai Ģēģerei jauna dziesma ar Maijas Laukmanes dzeju Publicitātes foto

22.12.2021

Dziedātāja Sintija Ģēģere laidusi klajā svētkiem un gadumijai veltītu dziesmu “Vēl un vēl” ar dzejnieces Maijas Laukmanes dzeju.

"Šie dzejas vārdi uzrunāja mūziķi ar ideju par laika nepārtraukto ritēšanu. Gadumiju izmantojam kā atskaites punktu, klusībā cerot uz kādu nobeigumu un jaunu sākumu. Tomēr dabai un notikumiem ir savs ritējums, tāpat arī mums. Mēs esam daļa no pastāvīga turpinājuma. Dienas mēdz būt dažādas, bet katra no tām mums sniedz pieredzi un iespēju kļūt labākiem, "stāsta Sintija. 

Ar dzejnieces Maijas Laukmanes iedrošinājumu radās mūzika dzejolim. Dziesmas tapšanai Sintija uzrunāja producentu Edvardu Broderu, ar kuru iepazinās #RigaLive7 songwriting dziesmu rakstīšanas nometnē. Ierakstā piedalās arī ģitārists Rihards Lībietis, ar kuru mūziķe sadarbojās savā iepriekšējā ierakstā “Ved mani”.

Teksta video veidoja Toms Rings.

Sintija plašākai sabiedrībai zināma kā dziedātāja dažādās šovprogrammās Latvijā un kaimiņvalstīs. Šobrīd aktīvi darbojas pop, jazz, funk mūzikas žanros kā arī rada savu oriģinālmūziku. Sintijai ir plaša pieredze piedaloties koncertprogrammās dažādos grupu sastāvos.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!