"Singapūras Satīna" menedžeris Olafs sāk repera karjeru (VIDEO)

Raksta attēls - "Singapūras Satīna" menedžeris Olafs sāk repera karjeru (VIDEO) Ekrānšāviņš

09.05.2017 / Parmuziku.lv

Internetā nokļuvis Singapūras Satīna ex-menedžera Olafa “FlowReeps” debijas hits “Ko tu dari klubā?!”. Olafs jeb FlowReeps iepriekš bijis pazīstams kā skandalozā grupējuma “Singapūras Satīns” menedžeris, runasvīrs un galvenā sabiedrisko attiecību persona, taču tagad grupas oficiālajā YouTube kanālā pieejams videoklips viņa pirmajai dziesmai latviešu valodā.

“Es vēlējos repot jau sen. Sapazinos ar bandu, uzņēmos menedžera, kā arī saprāta balss lomu, taču pavadot ar puišiem aizvien vairāk laika, viņi mani iedrošināja, atbalstīja, kā arī neliedza viedu padomu. Tā es no menedžera pozīcijas un roku paspiedēja lomas devos vēl tālāk un nonācu tuvāk sapnim - mikrofonam. Esmu liels latviešu repa fans, mani iedvesmo tādi izpildītāji kā Singapūras Satīns, Kohorta, Fakts, Misters un daudzi citi. Šī ir mana pirmā, bet noteikti ne pēdējā dziesma, kurā es uzdodu mūžseno jautājumu par cilvēka esību pasaulē, laikā un telpā. Es domāju, ka katrs šajā kompozīcijā spēs atrast kaut ko sev un kaut ko laikmetīgi paliekošu, jo autors būtībā ir miris. Dzīvo tikai klausītāja interpretācija par lietu kopumu” stāsta pats mākslinieks.

Šobrīd Singapūras Satīna menedžera funkcijas ir pārņēmis vairāku videoklipu režisors un autors KING YENOTE, ļaujot jaunajam māksliniekam “FlowReeps” izmēģināt spēkus repa spēlē. “Ko tu dari klubā?!” videoklipa autors ir talantīgais Elvis Lācis.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!