"Sibyl Vane" prezentēs jauno albumu Rīgā

Raksta attēls - "Sibyl Vane" prezentēs jauno albumu Rīgā Publicitātes foto

25.04.2017 / Parmuziku.lv

Igauņu rokgrupa „Sibyl Vane” sava tikko iznākušā albuma atvēršanas koncertu sniegs ceturtdien, 27. aprīlī, Rīgas klubā „Nabaklab”.

Sibyl Vane” otrais studijas ieraksts, kura nosaukums ir tāds pats kā grupai, nāca klajā 21. aprīlī. Ar šo ierakstu mūziķi turpina sadarbību ar Latvijas apgādu „I Love You Records”, kas izdeva arī trio debijas albumu „Love, Holy Water and TV” (2012).

2010. gadā Pērnavā dibinātā mūziķu apvienība „Sibyl Vane” ir viena no Latvijā pazīstamākajām igauņu rokgrupām, daudz koncertējusi Latvijas klubos un lielākajos festivālos, kā arī viesojusies Somijā, Zviedrijā, Lielbritānijā. Grupas ģitāriste, dziedātāja un dziesmu autore Helēna Randlahta pirms diviem gadiem kļuva par pirmo Baltijas mūziķi, kuru par savu pārstāvi izvēlējais pazīstamais zviedru mūzikas instrumentu ražotājs „Hagström”.

Facebook: https://www.facebook.com/sibylvaneband/

Ar uzstāšanos „Nabaklab” Rīgā „Sibyl Vane” sāks Baltijas turneju, kas turpināsies līdz jūnijam. Pirms koncerta faniem būs iespēja tikties ar grupu un saņemt autogrāfus plkst. 17:00 mūzikas veikalā „Randoms”, Vaļņu ielā 18.

Klubs „Nabaklab” atrodas Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12. Koncerta sākums 21:00. Biļetes pieejamas Ticketshop.lv (https://www.ticketshop.lv/site/events/view/2215), kā arī būs nopērkamas pie ieejas klubā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!