Sākas pieteikšanās dziesmu konkursam “Supernova 2017”

Raksta attēls - Sākas pieteikšanās dziesmu konkursam “Supernova 2017” Publicitātes foto

17.08.2016 / Parmuziku.lv

Starptautiskajā žūrijā pārstāvji no Universal, BMG un Lollapalooza Berlin.

Ar šodienu, 17. augustu Latvijas Televīzija izsludina pieteikšanos dziesmu konkursam “Supernova 2017”, kurā var pieteikties pilngadību sasnieguši dziesmu autori un izpildītāji no Latvijas. Dziesmām jābūt jaunradītām un tās nedrīkst būt publicētas līdz 2016.gada 1.septembrim, savukārt izpildītāju skaits vienam priekšnesumam nedrīkst pārsniegt sešas personas.

“Supernova 2017” producente Ilze Janosne uzsver, ka konkursa mērķis ir atrast konkurētspējīgu hītu ar potenciālu starptautisku rezonansi: “Tāpat kā iepriekšējos divus gadus konkursā mēs meklējam dziesmu un izpildītāju, ar starptautisku panākumu potenciālu. Tāpat gribam būt droši, ka sasniegumi nav tikai nejaušība, bet gan plānota darba rezultāts, tāpēc šogad konkursam esam piesaistījuši jaunus partnerus.”

 Lai uzstādītos mērķus sasniegtu, šova veidotāji nacionālās atlases žūrijā dziesmu vērtēšanai ir piesaistījuši starptautiski atzītu ierakstu kompāniju, festivālu un mūzikas izdevniecību pārstāvjus un autorus, kā, piemēram, Petri Manonenu (Petri Mannonen) no „Universal Music Group” (Somija),  Matiasu Milleru (Matthias Mueller) no „BMG Rights Management” apakšizdevniecības „Crazy Planet Records” (Vācija), Fružinu Zepu (Fruzsina Szép) - festivāla „Lollapalooza Berlin” (Vācija)  direktori un Džoju Debu (Joy Deb), Eirovīzijas 2015.gada uzvarētāja Mansa Zelmerlova dziesmas “Hero” līdzautoru. 

Kā atzīst Petri Manonens no pasaulē vadošās ierakstu kompānijas „Universal Music Group” Somijas filiāles, izdevniecība noteikti apsvērs iespēju piedāvāt ierakstu līgumu tiem konkursa dalībniekiem, kuru dziesmās un izpildījumā saskatīs starptautisku potenciālu.

Mēs esam gatavi jauniem panākumiem! Pieteikšanās “Supernova 2017” atvērta līdz 28.oktobrim, anketas un nolikums atrodams konkursa mājas lapā http://supernova.lsm.lv. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!