Sāk Positivus biļešu apmaiņu pret aprocēm - viens no pirmajiem pie tās tiek Reinis Nitišs

Raksta attēls - Sāk Positivus biļešu apmaiņu pret aprocēm - viens no pirmajiem pie tās tiek Reinis Nitišs Publicitātes foto

12.07.2017 / Parmuziku.lv

Motobraucējam tā ir ceļazīme uz viņa pirmo Positivus festivālu.

Tāpat jau no šodienas festivāla apmeklētāji var sākt iesildīties gaidāmajam festivālam īpašajā lietotnes Shortcut pop-up kanālā 360TV Palladium, kas piedāvā īpašus speciālizlaidumus un tiešraides. Tāpat tikai aplikācijā vēl nedēļu pēc Positivus būs ekskluzīva iespēja vēlreiz izdzīvot gaidītākās mākslinieku uzstāšanās.

"Autosportā vasara ir ļoti piepildīts posms, kad sacensības norisinās teju katru nedēļas nogali, tādēļ līdz šim nekad nav sanācis būt klāt mūsu iespaidīgajā mūzikas festivālā. Šogad beidzot varēšu vismaz nedaudz klātienē iepazīt Positivus gaisotni un, lai arī brīvdienas pavadīšu pie sacīkšu tehnikas stūres, ir prieks, ka vakaros muzikālajiem notikumiem līdzi varēšu sekot arī attālināti ar Shortcut starpniecību,” stāsta Nitišs.

Pop-up kanālā 360TV Palladium būs redzami raidījuma Kas Karsts Positivus speciālizlaidumi ar īpašajiem viesiem – Elitu Patmalnieci, Olgu Rajecku, Leldi Lietavieti, Aivi Ceriņu un citiem. Tāpat lietotnē būs iespēja atskatīties uz spilgtākajiem festivāla mirkļiem pērn un sekot līdzi tiešraidēm no Palladium skatuves, kur uzstāsies tādi mūziķi kā Teachers, Francoballo, Satellites LV, Singapūras satīns, MESA un citi. Turklāt tikai Shortcut festivāla spožākos mirkļus no galvenajām skatuvēm varēs baudīt arī vēl nedēļu pēc Positivus.

 Aplikācijas lietotājiem tiešraides kamerās būs iespēja sekot līdzi arī tam, kas notiek Positivus centrālajās aktivitāšu vietās – uz Lattelecom, Nordea un Palladium skatuvēm, galvenajā festivāla ielā un rosīgajā ēdināšanas zonā.

Visu festivāla programmu var aplūkot un lejupielādēt festivāla mājas lapā sadaļā 'Programma', kā arī mobilajā lietotnē Positivus '17, kas bez maksas pieejama App Store un Google Play veikalos.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!