Sācies Alternative.lv mūzikas balvas klausītāju balsojums

Raksta attēls - Sācies Alternative.lv mūzikas balvas klausītāju balsojums Publicitātes foto

03.03.2017 / Parmuziku.lv

Ir uzsākts mūzikas portāla “Alternative.lv” balvas balsojums, kurā klausītājiem tiek dota iespēja izvēlēties savus favorītus no aizvadītā gada aktīvākajām grupām.

Tautas balsojums norisināsies no 28. februārim līdz 9. martam, kura laikā jebkuram būs iespēja īpaši izveidotā platformā balsot par saviem favorītiem piecās nominācijās: “Gada albums”, “Gada video”, “Gada jaunā grupa”, “Gada labākā uzstāšanās” un “Zelta bumbieris”.


Pēc tam, kad tiks noskaidrots labāko piecinieks katrā kategorijā, savu viedokli izteiks īpaši izveidota žūrija, tādā veidā izvēloties uzvarētāju. Izņēmumi ir nominācijas "Gada labākā uzstāšanās" un "Zelta Bumbieris", kur balvas saņēmēju noteiks tikai skatītāju balsojums.

Balsošana norisinās šeit.

Balvu pasniegšana notiks 24. martā klubā "Nabaklab", un viena no grupām, kas uzstāsies svinīgajā vakarā, būs The Factor. Plašāka informācija par pasākuma norisi un citiem īpašajiem viesiem sekos.Biļetes iepriekšpārdošanā vietnē ticketshop.lv: https://www.ticketshop.lv/site/events/view/2105. Tuvojoties pasākumam, biļešu cena palielināsies.


Atgādinām, ka Balvu par 2015. gada labāko albumu saņēma grupa "TESA" un ieraksts "G H O S T", savukārt grupa "Zāle" tika atzīta par gada jauno grupu. "Gada labākā uzstāšanās” godalga tika piešķirta grupai "Skyforger” par albuma "Senprūsija” prezentācijas koncertu Sapņu Fabrikā. Video nominācijā uzvarēja "Inokentijs Mārpls” ar klipu dziesmai "Brīvību Latvijai", bet klausītāju balsojumā "Zelta bumbieri" saņēma Cēsu skatuves veterāns "Zaķis”.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!