Rutulis joprojām laimīgs – jauna dziesma un pabeigts albums!

Raksta attēls - Rutulis joprojām laimīgs – jauna dziesma un pabeigts albums! Foto: Linda Ofelia Rutule

30.01.2017 / Parmuziku.lv

Jā, tieši tā! Normunds ir laimīgs, jo studijā pabeidzis darbu pie jauna dziesmu albuma un ir publicējis jaunu skaņdarbu “Dziesma tev”, kas savu pirmizrādi jau piedzīvoja dziesmu aptaujas “Muzikālā banka” fināla koncertā Ventspilī, bet tagad ir nonākusi radiostacijās un ir nodota klausītāju vērtējumam.

Dziesmas mūzikas autors ir Ingus Feldmanis, bet ierakstu producējis Jānis Ķirsis.

Normunds Rutulis saka: “Un atkal lieku jaunu bildi iekšā! Tas ir tik forši, ka man ir iespēja dreifēt starp mūzikas žanriem un nebūt piesaistītam vienam uz mūžu. Ir pabeigts darbs pie mana jaunā albuma “Vēl viens laimīgs rīts”. Laime ir mūzikā un otrādi. Šajā gadījumā laimīgu mani dara arī katrs, kurš iesaistījies projektā. Vispirms, lieliskais ģitārists un melodiju meistars Ingus Feldmanis.

Pirmais impulss šim albumam tika dots 2007. gadā, kad pirmo reizi ar Ingu satikāmies “tete-a-tete”. Jau tad sapratu, ka viņa dziesmas ir domātas tieši manai muzikālajai gaumei. Nu, tas viss ir projicējies veselā 12 dziesmu albumā, kura mūzikas un arī, lielākoties, tekstu autors ir Ingus Feldmanis. Mazliet riskējot ar dziesmu sākotnējā koda izjaukšanu, savu redzējumu tajā visā pielika Jānis Ķirsis. Viņa aranžējumi, iespēles un dažkārt arī melodiju papildinājumi ir nostiprinājuši manas ieceres šī muzikālā materiāla gatavībā. Un, pats galvenais, autora kodējums ir kļuvis vēl noturīgāks.

Mēdz sacīt, ka katrs nākamais mākslinieka darbs ir labāks par iepriekšējo. Šī tēze, manā skatījumā, darbojas arī šoreiz, bet par to lai spriež mani klausītāji. Es esmu mūzikā, kas mani dara laimīgāku.

Dziesmas un albuma ierakstā bez paša Normunda, kurš šoreiz ir iedziedājis ne vien galvenās vokālās partijas, bet arī piebalsis, vēl piedalījušies: Jānis Ķirsis – aranžējumi, studijas producenta darbs, sintezatori un klavieres, Rūdolfs Dankfelds – sitamie instrumenti, Rihards Goba – ģitāras, Edvīns Ozols – bass, kontrabass, Raimonds Ozols – vijole un Oskars Ozoliņš – trompete. Miksēja un “master” veidoja Kristaps Cērps.

Jaunā albuma “Vēl viens laimīgs rīts” izdošana plānota vēlā pavasarī. “Dziesma tev” šonedēļ būs pieejama visās populārākajās mūzikas lejupielādes un straumēšanas platformās visā pasaulē.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!