Rokgrupa "JĀNIS BUKUMS" publicē jaunu video dziesmai "She's Lying"

Raksta attēls - Rokgrupa "JĀNIS BUKUMS" publicē jaunu video dziesmai "She's Lying" Ekrānšāviņš no videoklipa

08.01.2017 / Parmuziku.lv

Latviešu rokgrupa "JĀNIS BUKUMS" publicē jaunu mūzikas video dziesmai "She's Lying" no nesen Vācijā izdotā albuma "Firerain".

"Noslēdzām līgumu ar Vācijas mūzikas ierakstu kompāniju ("7US" / "7HARD") un nākamais loģiskais solis sadarbības attīstībā bija singla izvēle mūsu jaunā albuma popularizēšanai ārpus Latvijas robežām. Kompānija ieteica virzīt dziesmu "She's Lying" un mēs piekritām" - tā par jaunā klipa tapšanas iemeslu stāsta Jānis Bukums.

Elza Bukuma (mūzikas video režisore un producente) - par mūzikas video tapšanas norisi, filmēšanas procesu un koncepciju: "Viņas melo...rotaļīgi, manipulatīvi, saldi un tik pavisam nejauši.. Viņas melo, jo savādāk neprot un melo, jo labi to prot!

Mūzikas video ir alegorisks vēstījums par mūžseno simbiozi starp vīrieti un sievieti. Liriskā tematika tiek apspēlēta dažādos kontrastu stāstos un meitenes klipā atspoguļo melu dažādās sejas.

Klipā samērā daudz tiek izmantota "BDSM" un fetiša tematika. Pieminēšanas vērts fakts ir tas, ka klips patiešām tika filmēts īstā un aktīvā "BDSM" studijā. Filmēšanas procesā darbu interesantu un nedaudz izaicinošāku padarīja fakts, ka meitenes, kaut profesionāli iesietas virvēs, tomēr ir un paliek iesietas virvēs, un īstenais filmēšanai atvēlētais brīdis ir pavisam īss, it sevišķi, ja karājies ar galvu uz leju! Klipā parādās arī viens slepens varonis- Esiet acīgi!"

"Pagaidām priecājamies par manifestu - "Kungi - ledus ir sakustējies!". Bet ja nopietni, tad šī albuma popularizēšanai mēs filmēsim vēl 2 mūzikas video, paralēli gatavojamies Eiropas apceļošanai, lai iepazīstinātu ārzemju auditorijas ar jauno albumu, kā arī izstrādes procesā ir vairāki projekti sadarbībā ar vietējiem un ārzemju mūziķiem. Top materiāls trešajam albumam, kurš iznāks 2018. gadā," grupas nākotnes plānus atklāj Jānis Bukums.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!