Rīgā uzstāsies metāla apvienība "PAIN" no Zviedrijas

Raksta attēls - Rīgā uzstāsies metāla apvienība "PAIN" no Zviedrijas Publicitātes foto

24.02.2017 / Parmuziku.lv

18.aprīlī klubā "Melnā Piektdiena" notiks zviedru grupas "PAIN" koncerts. Ar koncertu Rīgā kolektīvs izpildīs jaunu koncertprogrammu sava jaunā albuma "Coming Home" ietvaros.

"PAIN" ir Pētera Tagtgrena, grupas "Hypocrisy" ģitārista un vokālista, projekts, kurš izpilda elektronisko industrial techno metālu. Projekts sākumā tapa kā hobijs, kura ideja bija apvienot smago mūziku ar elektroniku un tieši ar šo mūzikas žanru projekts kļuva pazīstams Zviedrijā un citviet pasaulē. Pašreiz Pēteris Tagtgrens ir viens no viscienījamākajiem producentiem šovbiznesā.

“Priekš manis mūzika ir viss. Dēļ mūzikas es divreiz šķīros un pārdzīvoju daudz draņķīgu notikumu, bet joprojām mūzika ir vis svarīgākā manā dzīvē.”

Tā 40 gadus jaunais Pēteris Tagtgrens -  producents, mūziķis un grupas "PAIN" līderis - runā par mūziku. Visa viņa dzīve saistīta ar mūziku, robežu pārvārēšanu un traku lietu virzīšanu. Savas karjeras laikā viņš paspēj strādāt grupās kā "Hypocrisy", "The Abyss" un "PAIN", kā arī producēt tādas grupas kā "Celtic Frost", "Children of Bodom", "Dimmu Borgir", "Immortal" un citas. 2015.gadā pasauli ieraudzīja kopīgs metal projekts ar Tilu Lindemanu (Rammstein) – "Lindemann".

Kopumā grupa "PAIN" ir izdevuši 11 studijas albumus. Baltijā kolektīvs asociējas ar populāro melodiju "Shut your mouth", kura bija izmantota kā telefona zvana signāls. 2008. gada ceremonijā "Swedish Metal Awards" grupas "PAIN" albums "Psalms of Extinction" (2007) uzvarēja nominācijā "Labākais Zviedru metālalbums".

Pagājušā gadā 9.septembrī iznāca grupas jaunais CD "Coming Home".  Ierakstā piedalījās Joakims Brodens (Joakim Broden), grupas "Sabaton" vokālists. Bungas ierakstīja 17 gadus jaunais Pētera dēls Sebastians Tagtgrens (Sebastian Tagtgren). Albuma vāka dizainu izstrādāja  mākslinieks Stefans Heilmans (Stefan Heilemann), kurš zīmējis albumu vāka dizainu grupai "Kamelot" (albums – "Haven"). "PAIN" albuma vāka dizainā var atpazīt populāras mūsdienu filmas "Interstellar" un "The Martian" motīvus. 

Biļetes iespējams iegadāties portālā ticketshop.lv, cena sākot ar 18 eiro.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!