Rīgā uzstāsies "Less Acrobats” no Izraēlas

Raksta attēls - Rīgā uzstāsies "Less Acrobats” no Izraēlas Publicitātes foto

28.03.2017 / Parmuziku.lv

Šo ceturtdien, 30. martā, Izraēlas grupa "Less Acrobats” sniegs koncertu Vecrīgas bārā „I Love You”.

Telavivā dibinātais kvartets sāka darbību kā ģitārroka grupa, bet pēdējā laikā tā paplašinājusi muzikālo redzesloku, vēršot skatienu arī hiphopa un R&B virzienā. Visi žanri oriģinālā veidā apvienoti šā gada februārī iznākušajā „Less Acrobats” debijas mazalbumā (EP) „Stanza”.„Svaigs skanējums, kādu mēs sen gaidījām”,  „Bezgala interesanti” – tā par ierakstu saka mūzikas blogeri.

„Less Acrobats” pirmais koncerts Baltijas valstīs notiks 30. martā Vecrīgas bārā „I Love You” (Aldaru ielā 9). Koncerta sākums 21:00, ieeja bez maksas.

Pēc koncerta Rīgā „Less Acrobats” dosies uz Igaunijas galvaspilsētu, kur uzstāsies mūzikas konferencē „Tallinn Music Week”. Tallinieši un pilsētas viesi varēs redzēt grupas minikoncertu „City Stage” programmas ietvaros 1. aprīlī plkst. 15:15 tirdzniecības centrā „Viru Keskus”, bet tajā pašā vakarā plkst. 19:00 „Less Acrobats” atklās „Positivus” festivāla un mūzikas izdevniecības „I Love You Records” kopīgi rīkoto mūzikas skati kinoteātrī „Sõprus”.

„Less Acrobats” koncertu Rīgā atbalsta Izraēlas vēstniecība Latvijā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!