Rīgā uzstāsies a cappella mūzikas zvaigznes "The Swingles"

Raksta attēls - Rīgā uzstāsies a cappella mūzikas zvaigznes "The Swingles" Publicitātes foto

26.09.2017 / Parmuziku.lv

Vokālās grupas "The Swingles" koncerts atklās piekto starptautisko Rīgas "A Cappella" festivālu, kas šogad norisināsies no 20. līdz 22. oktobrim.

"The Swingles" ir viena no mūsdienu izcilākajām vokālajām grupām pasaulē. Tā uzkrājusi bagātu muzikālo pieredzi un krāšņu, daudzveidīgu repertuāru. Ar "The Swingles" koncertu 20. oktobrī koncertzālē Palladium tiks atklāts Rīgas "A Cappella" festivāls, kas šogad norisināsies jau piekto reizi pēc kārtas, informē portāls balticevents.info.

"The Swingles" vēsturiski ir nesaraujami saistīti ar leģendāro ansambli, piecu "Grammy" balvu laureātiem, sešdesmitajos gados dibināto "The Swingle Singers", kuri līdz tam nedzirdētos aranžējumos meistarīgi izdziedāja Baha fūgas un uzreiz tika pamanīti pasaules mērogā. "The Swingles" turpina labākās savu priekšteču tradīcijas, aranžējot un izpildot visdažādāko žanru mūziku ar apbrīnojamu virtuozitāti un klausītājus saviļņojošu skanējumu. Grupa sadarbojusies ar daudziem pasaulē slaveniem mūziķiem - Jamie Cullum, Modern Jazz Quartet, Luciano Berio u.c. Tāpat arī The Swingles mūzika atskaņota slavenu seriālu un kinofilmu skaņu celiņos. Grupas jaunākie muzikālie meklējumi ir saklausāmi viņu šogad izdotajā albumā "Folklore".

"A Capella" festivāls savās programmās piedāvās augstvērtīgus, starptautiski atzītu mākslinieku koncertus un meistarklases, īpaši veidotos mūzikas projektos iepazīstina ar pasaules spilgtākajiem vokālās mūzikas izpildītājiem, ansambļiem un koriem.

Biļetes ir pieejamas visās Biļešu Serviss kasēs. Vairāk informācijas oficiālā festivāla mājaslapā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!