Rīgā notiks labdarības festivāls dzīvnieku patversmes “Ķepu-Ķepā” atbalstam

Raksta attēls - Rīgā notiks labdarības festivāls dzīvnieku patversmes “Ķepu-Ķepā” atbalstam Publicitātes foto

17.01.2017 / Parmuziku.lv

21. janvārī klubā “Melnā Piektdiena” notiks labdarības festivāls „CMF “Pop Goes Metal” Charity Festival”. Festivāla mērķis – atbalstīt Rīgas dzīvnieku patversmi „Ķepu-Ķepā”.

21. janvārī klubā “Melnā Piektdiena” notiks labdarības festivāls „CMF “Pop Goes Metal” Charity Festival”. Festivāla mērķis – atbalstīt Rīgas dzīvnieku patversmi „Ķepu-Ķepā”.

Festivāla koncepts ir „Pop goes Metal” – katra grupa sagatavos slavenas pop dziesmas kaverversiju pēc savas izvēles.

Par sev tīkamāko dziesmas kaverversiju varēs balsot kluba Facebook lapā, kurā tiks raidīta koncerta tiešraide. Uzvarētāji iegūs īpašu balvu.

Pasākumā piedalīsies tādas grupas kā One Morning Left (Somija), Chasing The Rise (Lietuva) , kolektīvi no Latvijas – Harta, Leftover un Mindesign, kā arī viesi no Igaunijas – Intact, All Icons Murdered.

Visi koncerta ienākumi tiks ziedoti barības un medikamentu iegādei, un dzīvnieku dzīves apstākļu uzlabošanai patversmē.

Palīdzēt iespējams ne tikai finansiāli, bet uz koncertu ierodoties ar kādu ziedojumu. Patversmei nepieciešama suņu barība, segas, pārklāji, dvieļi, dažādas rotaļlietas un citas dzīvniekiem noderīgas mantas. Pirms un pēc pasākuma to visu varēs nodot patversmes darbiniekiem.

Ieeja pasākumā par ziedojumu – 2 eiro.
Klubs Melnā Piektdiena atrodas Brīvības ielā 193c, durvis veras no 18.00, sākums – 18.20.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!