Rīgā koncertēs serbu garāžroka trio "Repetitor"

Raksta attēls - Rīgā koncertēs serbu garāžroka trio "Repetitor" Publicitātes foto

08.08.2017 / Parmuziku.lv

“Repetitor” ir izveidojuši neatkārtojamu muzikālo rokrakstu, kas apvieno jaudīgu rokenrolu, postpanku un visu, kas rodams starp šiem rokmūzikas žanriem.

Klausītājus sagaida pērkondārdoša skaņas siena, kuru rada ģitārists Boriss, basģitāriste Ana-Marija un bundziniece Milēna. Visi trīs grupas dalībnieki ir arī vokālisti, un viņu dzīvo priekšnesumu var raksturot kā “viens par visiem, visi par vienu”.

Kopš pirmā albuma “Sve što vidim je prvi put” (2008) izdošanas “Repetitor” salīdzināti ar “The Stooges”, “Nirvana”, “Sonic Youth”, “Swans” un uzstājušies daudzos Eiropas klubos un festivālos, kā arī Ķīnā un Krievijā, visur sajūsminot klausītājus un mūzikas kritiķus. Grupas nākamos albumus “Dobrodošli na okean” (2012) un “Gde ćeš” (2016) izdeva Slovēnijas apgāds “Moonlee Records”.

Viņi liek jums iemīlēties ģitārrokā atkal un atkal un, šķiet, pašlaik ir viena no labākajām ģitārroka grupām uz planētas. Viņi ir 21. gadsimta “Nirvana”, kas ir ieradušies, lai glābtu rokmūziku.

/Džons Robs, mūzikas blogs “Louder Than War”, Lielbritānija/

Viņi ir haotiski un dusmīgi – nevis tēlojot, kā uz mūzikas skatuves ir pieņemts, bet viņi patiešām ir ellīgi nikni.

/Lorīna Douna, mūzikas blogs “The Line of Best Fit”, Lielbritānija/

“Repetitor” koncerts notiks 10. augustā “Cartel Bar” un “Shot Cafe” āra skatuvē Vecrīgā, Torņa ielā 4. Koncerta īpašie viesi būs Latvijas grupa “Art of Keeping Secrets” (AOKS), kas uzstāšanos sāks plkst. 20.30, bet “Repetitor” kāps uz skatuves 21.40. Ieeja bez maksas.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!