Rīgā koncertēs Igaunijas postroka kvartets Wolfredt

Raksta attēls - Rīgā koncertēs Igaunijas postroka kvartets Wolfredt Foto: Jaanus Lensment

01.05.2017 / Parmuziku.lv

Piektdien, 5. maijā, ar koncertu klubā Nabaklab Rīgā atkārtoti viesosies ģitārmūzikas grupa Wolfredt no Tallinas.

Wolfredt ir muzikālā apvienība, kura dibināta 2011. gadā Tallinā un radusies kā pazīstamo deviņdesmito gadu grupu Pia Fraus un Dreamphish dalībnieka Margusa Volpreta (Margus Voolpriit) soloprojekts. Koncerta sastāva četrotne izkopusi savu skanējumu, strāvojumā apvienojot postroka, šūgeiza (shoegaze) un elektroniskās mūzikas izteiksmes līdzekļus, un bieži tiek salīdzināta ar tādām grupām kā Mogwai, Explosions in the Sky un This Will Destroy You.

Gadu gaitā Igaunijas ierakstu izdevniecības Seksound paspārnē dienasgaismu ieraudzījuši divi Wolfredt studijas albumi, no tiem jaunākais veikums Neverno izdots 2016. gadā.

Pirms Wolfredt uzstāsies igauņu elektroniskās mūzikas projekts Woldemare un Latvijas eksperimentālā roka grupa Trigger Happy.

Koncerts 5. maijā Rīgā notiks klubā Nabaklab (Zigfrīda Annas Meierovica ielā 12). Pasākuma sākums plkst. 21:00. Biļetes nopērkamas elektronisko biļešu tirdzniecības vietā internetā – TicketShop.lv, ka arī tās varēs iegādāties koncerta dienā pie ieejas. To cena - EUR 5.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!