Reperis Chris King izdod dziesmu ar mērķi ziedot labdarībai

Raksta attēls - Reperis Chris King izdod dziesmu ar mērķi ziedot labdarībai Ekrānšāviņš

02.10.2017 / Parmuziku.lv

Pēc mūzikas video publicēšanas reperis paziņojis, ka uzsāk kampaņu ar mērķi palīdzēt dzīvnieku patvērumam "Ulubele".

Reperis Chris King, kurš guva savu atpazīstamību Latvijā un dažviet arī ASV pēc dziesmas "West Coast", kas, nu, jau sasniegusi 2 miljonus skatījumu YouTube, ir nācis klajā ar jaunu mūzikas video klipu dziesmai "Loud & Liquor".

Dziesmā ir uzsverts tas, ka cilvēki bieži vien savu laiku pārāk daudz tērē uz nevajadzīgām lietām, tusiņiem, alkoholu. Vēlāk gan to jau saprotot viss diemžēl ir par vēlu. 

Šī dziesma tapusi sadarībā ar austriešu reperi Rosé un austriešu producentu B.e Tracks. Singls nāk no Chris King gaidāmā EP "TRAPLA".

Pēc klipa izlaišanas Chris King ir paziņojis to, ka viņa nākamais solis būtu palīdzēt kādai labdarībai, tamdēļ ir nolēmis uzsākt kampaņu, kuras laikā kopā ar skolas biedriem ziedos vairākus pārtikas maisus dzīvnieku patvērumam "Ulubele", kā arī 28. oktobrī aktīvi iesaistīsies patvēruma Talkas dienā un aicina visus interesantus viņiem pievienoties! Visiem talkotājiem Chris būs sarūpējis arī īpaši gardas pusdienas no Lulu Picas. Talkas sākums tiek paredzēts plkst. 12.00!

Kā arī tiem, kuri būtu gatavi ko noziedot patversmei un varbūt netiek uz Talku, var veikt savu ziedojumu šeit:

Biedrības „Dzīvnieku pansija Ulubele”

Reģ.Nr. LV 40008095993

AS Swedbank, Swift: HABA LV 22

Konts: LVL: LV38HABA0551011767179

Ulubeles PayPal konts: 

Vai ir iespejams ziedot zvanot uz šiem tālruņiem: 90006083 (Eur 1.42), 90006863 (Eur 4.27)

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!