Repera Neida dziesma par nelaimīgu pieredzi attiecībās kļūst par Youtube hītu

Raksta attēls - Repera Neida dziesma par nelaimīgu pieredzi attiecībās kļūst par Youtube hītu Ekrānšāviņš

27.03.2017 / Parmuziku.lv

Dziesmā "Starp meliem" reperim Neidam pievienojās dziedātāja Adriana Ivanova. Dziesmas videoklipā attēlots stāsts par pieredzi esot attiecības, kurās mīlestību var izmērīt naudā un citos mantiskos labumos.

Reperis Neids ieguvis plašākas publikas atpazīstamību, pateicoties savām aktivitātēm vietnē Youtube. Arī dziesma "Starp meliem" ir šobrīd aktuālo Youtube tendenču topa augšgalā, divus dienu laikā pēc videoklipa publicēšanas savācot vairāk nekā 32 000 skatījumu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!