Repa supergrupa "Singapūras Satīns" jaunākajā video pieprasa Renāra Kaupera naudu

Raksta attēls - Repa supergrupa "Singapūras Satīns" jaunākajā video pieprasa Renāra Kaupera naudu Publicitātes foto

27.09.2017 / Parmuziku.lv

Kāposta nekad nav par daudz!

Jā, mēs gribam to Kaupera naudu! Nauda nenes laimi? Vairāk naudas, vairāk problēmu? Pfff, daži cilvēki nespēj tikt galā ar panākumiem, bet mēs spējam. Šī dziesma ir retrospekcija, lai atskatītos uz to, kur bijām un kur esam, nemaz nerunājot par to, kur būsim tuvākā gada griezumā. Tagad, kad esam ierauti Latvijas šovbiznesa korporatīvajā virpulī, mēs vēlējāmies izveidot vienu klipu, kas nedaudz atgādinātu par mūsu pirmsākumiem un saknēm. Šis ir atskaites punkts, lai pēc vislabākajām latviešu motivācijas mūzikas tradīcijām mēs ietu tālāk, augstāk, uz priekšu, labāk, kaut ko sasniegt, neapstāties un uz priekšu, kā arī augstāk,

par klipu stāsta grupas dalībnieki.

Videoklipu filmējis un montējis Elvis Lācis, kurš iepriekš strādājis pie gandrīz visiem grupas videoklipiem. Oficiāli avoti apstiprina, ka viņi turpinās sadarbību arī nākotnē.

Kā ziņots iepriekš, jūnijā grupa izlaida ilgi gaidīto debijas albumu "Iespēja Viena", kas pieejams lielākajos straumēšanas servisos.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!