Jauns repa supergrupas "Singapūras Satīns" video! Galvenajā lomā - Aivars Lembergs

Raksta attēls - Jauns repa supergrupas "Singapūras Satīns" video! Galvenajā lomā - Aivars Lembergs Ekrānšāviņš

23.08.2017 / Parmuziku.lv

Lembergam, izrādās, patīk balets, tāpēc arī mazliet no tā šajā videoklipā.

Latvijas repa supergrupa Singapūras Satīns negaidīti laiduši klajā videoklipu dziesmai “Lemberghini”, kas atrodama viņu debijas albumā “Iespēja Viena”. Videoklipā kā viena no dejotājām piedalās arī Latvijas YouTube zvaigzne Evelīna Pārkera.

Kā redzams videoklipa sākumā, Aivars Lembergs ir uzzinājis par šīs dziesmas esamību un izteicis jaunajiem dziedātājiem nesaudzīgu kritiku, taču puiši nav palikuši parādā atbildi un piepildījuši Ventspils mēra vēlmi, sarīkojot nelielu baleta izrādi.

Pēc Aivara Lemberga intervijas noskatīšanās izdarījām secinājumus, ka Lemberga kungs ar kundzi ir mūs pārpratuši saistībā ar dziesmu un tās saturu. Vēlējāmies šādā veidā atbildēt viņa izteikumiem par mūsu ansambli un ceram, ka ar šīpaši viņa vēlmēm veltīto videoklipu esam atrisinājuši visas likstas un pārpratumus. Dziesmas doma ir nevis nopelt vai nozākāt pieredzējušo politiķi, bet gan izteikt zināmu apbrīnu par viņa nelokāmo raksturu. Starp citu, mēs dzirdējām, ka Ventspils pilsētas svētku laikā Laima Vaikule nav zinājusi vārdus, ir pazudusi elektrība un kopumā pilsētas mērs bijis ļoti neapmierināts ar vāji noorganizēto pasākumu. Arī mēs koncertos šad tad aizmirstam vārdus, izsitam korķus un gadās pa kādam ārējam vai iekšējam faktoram, kas ietekmē performanci, taču mēs par koncertu prasām trīs reizes mazāku honorāru nekā Vaikules kundze, tāpēc varat droši mums padot ziņu,

par videoklipu sta grupas dalībnieki. 

Dziesma "Lemberghini" ir iekļauta grupas debijas albumā "Iespēja viena". Tā pamanījusies iegūt ievērojamu atpazīstamību, un par to uzzinājis arī Ventspils mērs Aivars Lembergs, kurš dziesmas videoklipa sākumā komentē šo kompozīciju. 

Videoklipu filmējis un montējis Elvis Lācis, kurš iepriekš strādājis pie tādiem grupas videoklipiem kā "Pūpolsvētdiena", "Kadiljakā, "Ziemā" un citiem.

Atgādinām, ka grupa tuvojas vasaras tūres noslēgumam - faniem vēl ir iespēja grupu satikt koncertos Rīgā, Ogrē un Valmierā.

 ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!