Ralfs Eilands: Regejā daudz tiek sludināta mīlestība (VIDEO)

Raksta attēls - Ralfs Eilands: Regejā daudz tiek sludināta mīlestība (VIDEO) Ekrānšāviņš

26.03.2017 / Parmuziku.lv

Dziedātājs Ralfs Eilands stāsta par regeju, skaidro ar šo mūzikas stilu saistītos stereotipus un iepazīstina ar pašmāju Regeja orķestri, ar kuru kopā 19. aprīlī Mūzikas namā Daile izpildīs leģendas - Boba Mārlija dziesmas.

2017. gada sākumā, pirms Ralfa došanās ceļojumā uz Kubu, viņš saticies ar basģitāristu Skipu (Ivo Stankēviču) un kopā mūziķi sapratuši - ir pienācis laiks izveidot Latvijas Regeja orķestri. "Kur gan regeja orķestris labāk varētu atzīmēties, kā Boba Mārlija vakarā? Bobs Mārlijs ir labi saprotams gan cilvēkam, kurš ir regejietis, gan cilvēkam, kurš regeju neklausās," stāsta Ralfs.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!