“Refleksija” piedāvā dziesmu par cīņu ar atkarībām

Raksta attēls - “Refleksija” piedāvā dziesmu par cīņu ar atkarībām Publicitātes foto

10.03.2017 / Parmuziku.lv

Grupas "Refleksija" jaunā dziesmā "VKMKVKMDz" (Vai kāds mani dzird?) stāsta par zvērīgu cīņu un padošanos atkarības bultām.

Dziesma sākas ar jautājumu: “Kas kavē Tevi, ja ar vienu kāju kaps?”. Kā balss no citas pasaules skan arī čuksti: “Jā, es dzirdu soļus, kurus vakar gājām.. Kura debesu puse mani vedīs uz mājām?”. Dziesma ir par neceļiem un ceļiem, par katra paša izdarīto izvēli.

Grupas "Refleksija" vīri teic, ka šī dziesma tapusi tieši to cilvēku dēļ, kurus redz pakritušus ceļmalā, kāpņutelpā, blakus bērnu smilšu kastei, soliņiem. Šī dziesma ir ne vien stāsts par sakāvi, bet arī par to, ka cilvēks liktenis spērieniem var pretoties, pieceļoties. Vienlaikus gan tieši šis var būt brīdis, kad apkārtējie paklupušo vairs nedzird. Dziesmas vārdu autors – grupas solists Arturs Gruzdiņš, un muzikālo skanējumu "Refleksija" radījusi kopā.

Kāpēc ir cilvēki, kuriem novēl dzīvot mūžīgi? Un ko vēlēt tiem, kurus ikdienā nereti redz pakritušus cīņā ar alkoholu vai kādas citas atkarības novārdzinātus? Ko viņiem sakām un ko patiesībā nodomājam savās melnākajās domās? Vai, lai dzīvo mūžīgi, vai arī, lai turpina velt savu kapakmeni?

Uz šo un citiem jautājumiem atbild "Refleksija", kas dibināta 2015.gada nogalē un sevi pieteikusi jau ar patriotisko dziesmu “Patriots”, lirisko “Mūžu” un arī turpmāk sola skaļi domāt par to, ko citi izliekas neredzam.

Dziesmas ierakstā piedalās: Dairis Teteris (ģitāra); Uldis Rusmanis (ģitāra); Normunds Zauls (bass); Arturs Gruzdiņš (balss); Klāvs Skujiņš (bungas). Dziesma ierakstīta Hodila Records un KS Records, apstrādāta KS Records.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!