Rassell un Kris Brand izdod jaunu dziesmu ''Vērtību skala''

Raksta attēls - Rassell un Kris Brand izdod jaunu dziesmu ''Vērtību skala''

29.10.2020

Mūziķis un producents Rassell, sadarbojoties ar jauno izpildītāju Kris Brand, laiž klajā jaunu rudens noskaņās ieturētu dziesmu ''Vērtību skala'', kas ir veidota R&B un hiphopa mūzikas stilā.

Dziesmas vēstījums mudina nenokārt galvu šajā grūtajā laikā un neuztraukties par lietām, kuras mēs nespējam ietekmēt, bet būt pateicīgiem par to, kas mums ir un novērtēt patiesās dzīves vērtības, jo svarīgākais, kas mums ir  - tie esam mēs viens otram.

Dziesmas mūzikas autors - Rassell (Ruslans Kuksinovičs), teksta autori - Rassell un Kris Brand (Kristaps Zariņš). Producēja, miksēja, māsterēja - Rassell, ģitāru iespēlēja - Aleksandrs Ozols. Singla vizuālo noformējumu veidoja - Rassell.

Abi mūziķi ir sadarbojušies arī iepriekš, šovasar klausītājiem tika nodota dziesma un vasarīgs videoklips ''Skrien cauri dzīvei''.

Jaunā dziesma ir pieejama lielākajās mūzikas straumēšanas platformās - Spotify, Apple Music, Deezer u.c.
 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!