Rassell, Sabīne Berezina un Edvards Grieze piedāvā dziesmu "Anakonda"

Raksta attēls -  Rassell, Sabīne Berezina un Edvards Grieze piedāvā dziesmu "Anakonda" Publicitātes foto

02.05.2017 / Parmuziku.lv

Pēc neliela pārtraukuma producents un izpildītājs Rassell kopā ar saviem ilggadējiem kolēģiem, dziedātājiem Sabīni Berezinu un Edvardu Griezi piedāvā jaunu dziesmu ar nosaukumu ''Anakonda''.

Dziesma ''Anakonda'' ir ritmiska ar vieglu, vasarīgu skanējumu, kas ieturēta tropical pop stilā un tās autors, producents un aranžētājs, kā arī teksta video veidotājs ir Rassell. Māsteringu veica Jānis Kalve. Dziesmā daļēji ir dzirdama atsauce uz amerikāņu dziedātājas Bībījas Reksas (Bebe Rexha) hitu ''I Got You''. 

"Anakonda" ir viena no jaunajām dziesmām, kuru mākslinieki ir ierakstījuši šā gada pavasarī.  No apvienības drīzumā ir gaidāmi vēl citi jaunumi.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!