Rassell publisko Frankfurtē filmēto videoklipu

Raksta attēls - Rassell publisko Frankfurtē filmēto videoklipu Ekrānšāviņš

30.01.2017 / Parmuziku.lv

Pašmāju producents un izpildītājs Rassell, īstajā vārdā Ruslans Kuksinovičs, publisko Frankfurtē filmēto video savai jaunajai dziesmai ''Laiks''.

''Pēdējā laikā esmu nedaudz novērsies no elektroniskās deju mūzikas skanējuma un atgriezies pie ''saknēm'' - hiphopa un R&B skanējuma ar mūsdienīgām šā mūzikas žanra tendencēm.
Dziesma ''Laiks'' ir autobiogrāfiska, tas ir neliels ieskats manas bērnības atmiņās, kas noritēja 90. gados. Dziesmas stāsts ir par tā laika sapņiem, filmām, mūziku un kultūru, kas mani iespaidoja un iedvesmoja sākt nodarboties ar mūziku.

Video tika nofilmēts pirms gadu mijas Vācijas lielpilsētā Frankfurtē, viesojoties pie draugiem un sagaidot tur Jauno gadu. Galvenokārt tika filmēts pilsētas centrā, kur atrodas debesskrāpju finanšu centra rajons, ne velti pilsētai ir iesauka ''Mainhattan'','' stāsta Rassell.

Dziesmu sarakstījis, producējis un aranžējis Rassell. Māsterējis Jānis Kalve ''Labo ierakstu studijā''. Basģitāras partiju iespēlējis Aleksandrs Ozols. Klipa autors un producents ir Rassell.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!