Rassell publicē jaunu dziesmu ''Dope'', piedaloties Edvardam Griezem

Raksta attēls - Rassell publicē jaunu dziesmu ''Dope'', piedaloties Edvardam Griezem Publicitātes foto

27.10.2017 / Parmuziku.lv

Rassell jaunais singls "Dope" ir ieturēts modernajā R&B un trepa stilā, kuru ar savu vokālu papildināja skatuves partneris, dziedātājs Edvards Grieze.

Dziesmu sarakstīja, producēja un aranžēja Rassell. Jaunais singls ir pieejams lielākajos mūzikas straumēšanas servisos - iTunes, Spotify, Deezer, Apple Music, Google Play, Amazon, Tidal, kā arī Rassell lapā interneta vietnē Bandcamp.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!