Radio NABA kļūs par daļu no pasaules mūzikas maratona “ToBe Continued”

Raksta attēls - Radio NABA kļūs par daļu no pasaules mūzikas maratona “ToBe Continued” Foto: pexels.com

23.03.2017 / Parmuziku.lv

Šonakt, 24. martā Latvijas radio 6 – LU Radio “NABA” iesaistīsies 48 pasaules vietu muzikālā maratonā “ToBe Continued”. Radio studijā plkst. 1.00 naktī tiešraidē koncertēs muzikālā apvienība “Bērnu rīts”.

“ToBe Continued” ir 24 stundas nepārtraukti ilgstošais koncerts, kuru jau 7 gadu pēc kārtas koordinē itāļi komponists Antonio Della Marina un mākslas rezidences “Statione di Topolo” vadītājs Moreno Miorelli.

Mūzikas maratons pulcē 48 dažādus māksliniekus un projektus no visas pasaules, lai dalītos jaunākajos atklājumos skaņu mākslas un mūsdienu mūzikas žanros. Visi mākslinieki spēlē “dzīvajā” sākot no 24. marta plkst. 1.00, un katram priekšnesumam ir 30 minūtes ētera laika.

Priekšnesumi iepriekš zināma secībā, bez pārtraukuma tiek pārraidīti mājaslapā www.stazioneditopolo.it. Turpat arī atrodams uzstāšanās saraksts.

Simboliskā koncertprogrammā apvienojušies mūziķi no tādām valstīm kā Čīle, Kostarika, Peru, Jaunzēlande, Ķīna, Irāna, Indija, Meksika, Argentīna, Filipīnas, ASV, Japāna, Kanāda, Dienvidkoreja, Brazīlija, Austrālija, Dienvidāfrika, Maroka, Libāna, Gruzija, Turcija, Indonēzija, Krievija un daudzas Eiropas valstis tajā skaitā Latvija.

Projekts "Bērnurīts", kurš uzstājās arī pirmajā koncertā – maratonā 2010. gadā, šogad atklās maratonu ar pārraidi Radio NABA ēterā. Muzikālo apvienību pārstāvēs Maksims Šenteļevs un Jēkabs Nīmanis ar intuitīvās mūzikas programmu “The Mument“. Savukārt, jau no pusnakts līdz koncerta sākumam plkst. 1.00 ēterā būs saruna par tēmu "jaunā mūzika".

Koncerts tiks pārraidīts 95.8 FM frekvencē, kā arī klausāms un skatāms video tiešraidē www.naba.lv.Visai mūzikas maratona tiešraidei varēs sekot organizētāju mājaslapā: stazioneditopolo.it.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!