Projekts “himnas” koncertēs Cēsīs, Valmierā un Rīgā

Raksta attēls - Projekts “himnas” koncertēs Cēsīs, Valmierā un Rīgā Publicitātes foto

13.09.2017 / Parmuziku.lv

Pakārtoti debijas albumam, projekts „himnas” sniegs vairākus koncertus septembrī, kuriem pievienosies arī latviešu dziesminieks Mikus Straume.

2017. gada aprīlī tika izdots albums „manuskripts”, kas ir grupas pirmais pilna garuma ieraksts. Lai konceptuāli nosvinētu šo notikumu, septembrī notiks vairāki albuma koncerti – Mākslas telpā "Mala" (Cēsīs), Tautas Harmonijas centrā (Valmierā) un bārā "I Love You" (Rīgā).

Koncertus īpašākus padarīs izvērstāks muzikālais sastāvs, kā arī visus vakarus ar sildošu programmu iesāks dziesminieks Mikus Straume. Mikus Straume ir dziesminieks, kura izpildījumam raksturīgs nepiesiets vieglums un miers. Viņš pasauli tver un darbojas sajūtās, tās apzinot un padodot tālāk stīgu un dzejas vibrācijās latviešu valodā.

Jau ierastajam „himnu” sastāvam (Toms Taukulis, Rihards Gailīts, Anneļi Arro) pievienosies Herberts Markūns, Haralds Ozols un Līva Tomiņa. Koncertos būs iespēja iegūt albumu lejupielādei bez maksas, kā arī iegādāties to ierobežota skaita CD formātā.

himnas” ir vienmēr mainīga muzikāla pieredze, pakārtota konkrētam brīdim laikā un telpā. Katra no pieredzēm liek meklēt jaunu veidu, kā radīt (un rādīt) to, kas sakrājies un citādi neizsakāms vai neatdzejojams.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!