Projekts “himnas” izdod debijas albumu "manuskripts"

Raksta attēls -  Projekts “himnas” izdod debijas albumu "manuskripts" Albuma "manuskripts" vāciņš

05.04.2017 / Parmuziku.lv

Šodien, 5. aprīlī, pašmāju projekts "himnas" izdod savu debijas albumu "manuskripts", kas ir grupas pirmais pilnmetrāžas pieteikums deviņu skaņdarbu veidā.

Albums „manuskripts” ir projekta pirmais pilna garuma ieraksts, kas veidots laika posmā starp 2016. gada septembra un 2017. gada februāra mēnešiem; to producējis, ierakstījis un miksējis Toms Taukulis, bet māsterējis Karls Safs (Carl Saff) Čikāgā, ASV. Albums ierakstīts Zvejniekciemā un Rīgā, kopējam materiālam un projekta pamatiem sniedzoties atpakaļ laikā līdz 2013. gada martam.

Projekts "himnas” neko daudz par sevi atklāt nevēlas; tam nav nedz sociālo tīklu lapu, nedz lieku centienu veidojot publisko tēlu – visa pamatā "lai runā mūzika”, un viss no tā izrietošais ir klausītāja interpretācija. Grupas sastāvā darbojas un ierakstā piedalījušies Toms Taukulis, Rihards Gailīts un Anneļi Arro, savukārt īpašu dalību ņēmuši arī Lāsma Bergmane-Behmane (trompete), Herberts Markūns un Kate Pāvula (vijole).

"Manuskripts” ir pieejams digitāli, kā arī izdots 100 standarta spieduma vinila dizaina skaņu diskos, kuri veidoti kā roku darbs un katrs nes savu unikālo vizuālo rokrakstu. Iegādāties albumu var grupas bandcamp lapā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!