Projekts “himnas” aicina uz debijas albuma "manuskripts” noklausīšanās seansiem

Raksta attēls - Projekts “himnas” aicina uz debijas albuma "manuskripts”  noklausīšanās seansiem Publicitātes foto

22.03.2017 / Parmuziku.lv

Trešdien, 29. martā kinoteātrī Kino Bize (Elizabetes ielā 37-2, Rīgā) notiks projekta “himnas” debijas albuma “manuskripts” prezentācija, kas notiks divos atsevišķos klausīšanās seansos.

Katrā no klausīšanās seansiem būs iespēja dzirdēt ierakstā neiekļautas dziesmas dzīvajā (akustiskā izpildījumā) un noklausīties-noskatīties ierakstu "manuskripts” tā pilnā garumā. Būs arī iespēja pieteikties albumu iegūt digitāli bez maksas. Seansu sākums plkst.18:00 un plkst.19:15.

Albums "manuskripts” ir projekta pirmais pilna garuma ieraksts, kas veidots laika posmā starp 2016. gada septembra un 2017. gada februāra mēnešiem; digitāli un ierobežota skaita CD formātā tiks izdots 5. aprīlī. Grupas sastāvā darbojas Toms Taukulis, Rihards Gailīts un Anneļi Arro.

Pirms ieraksta izdošanas, “himnas” piedāvā klausītājiem divas dziesmas, kā arī viss albums iepriekš-pasūtīšanai ir pieejams grupas bandcamp lapā.

Kino Bize ir neliels, mājīgs kinoteātris Rīgas centrā. Tā programmu veido jaunas, neatkarīgi producētas filmas un video no visas pasaules, kā arī tematiski veidotas retrospekcijas, lekcijas un īpašie notikumi.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!