"Prāta Vētra" turpina atklāt jaunas dziesmas no gaidāmā albuma - noklausies "My Mind's so Lost"!

Raksta attēls - "Prāta Vētra" turpina atklāt jaunas dziesmas no gaidāmā albuma - noklausies "My Mind's so Lost"! Foto: Ieva Makare, LETA

11.11.2017 / Parmuziku.lv

Nākamais, 2018. gads, Prāta Vētrai būs ne tikai jaunā albuma iznākšanas gads, bet arī Latvijas koncerttūres gads ar 5 grandioziem koncertiem lielākajās Latvijas pilsētās. Gaidot albumu un tūri, noklausies jaunāko singlu "My Mind's so Lost"!

Koncerttūres atklāšanas koncerts ierasti notiks Prāta Vētras dzimtajā pilsētā Jelgavā, Lielupes pļavā, pretī skaistajai Jelgavas pilij, bet Valmierā, ņemot vērā lielo apmeklētāju skaitu iepriekšējās tūres koncertā Pauku priedēs, 2018. gada koncerts notiks plašajās Dīvaliņa pļavās, Valmieras centrā.

 

Pēc ilgāka pārtaukuma Prāta Vētra piestās arī Latgalē, kur spilgtā atmiņā visiem palicis sirsnīgais koncerts Preiļos pirms 6 gadiem. Lielais noslēguma koncerts norisināsies Rīgā, Mežaparka Lielajā estrādē, kur iepriekš tika uzstādīts apmeklējuma rekords – 45 000 skatītāju.

Biļetes uz Prāta Vētras 2018. gada vasaras koncerttūri pārdošanā būs no pirmdienas, 6. novembra. Pirmās trīs dienas – par īpaši izdevīgu cenu.

Koncerttūres datumi:

21.07.2018. Jelgavā, Lielupes pļavā pretī Jelgavas pilij;

28.07.2018. Valmierā, Dīvaliņa pļavās;

3.08.2018. Ventspilī, Reņķa dārzā;

11.08.2018. Daugavpilī, stadionā “Lokomotīve”;

17.08.2018. Rīgā, Mežaparka Lielajā estrādē;

Biļetes nopērkamas interneta veikalā eKase.lv, t/c “Spice” info centrā, mūzikas veikalā “Randoms” un pilsētu kultūras centru kasēs.

Tirdzniecībā būs arī biļetes VIP un fanu zonā. Vairāk informācijas meklējiet www.eKase.lv

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!