Positivus pirmās dienas spilgtākie notikumi - roka leģendas Pixies un nepārspējamais Grandmaster Flash

Raksta attēls - Positivus pirmās dienas spilgtākie notikumi - roka leģendas Pixies un nepārspējamais Grandmaster Flash

15.07.2017 / Parmuziku.lv

Uz lielajām skatuvēm kāpa arī MAXÏMO PARK, JP COOPER, CIGARETTES AFTER SEX SINGAPŪRAS SATĪNS, NOTHING BUT THIEVES un daudzi citi.

Festivāla galvenās Lattelecom skatuves spilgtākie notikumi piektdien bija igauņu folkgrupa Trad.Attack!, britu alternatīvā roka apvienība  Nothing But Thieves un Maximo Park, kā arī, protams, vakara galvenie mākslinieki - amerikāņu rokmūzikas dzīvās leģendas Pixies, kas bija viens no enerģiski piepildītākajiem dienas notikumiem. 

Savukārt uz Nordea skatuves festivāla pirmajā dienā skatītāji redzēja pašmāju grupu Baložu pilni pagalmi, dāņu apvienību Get Your Gun, vienu no pamanāmākajām dziedātājām Ņujorkas alternatīvās mūzikas scēnā Margaret Glaspy, ambiento popgrupu no Bostonas Cigarettes After Sex, populārā hīta September Song autoru JP Cooper no Lielbritānjas un hiphopa leģendu, amerikāni Grandmaster Flash, kura priekšnesums tik ļoti uzlādēja Positivus apmeklētājus, ka enerģijas piedzīvojumu meklējumiem noteikti pietika līdz pat rīta gaismai. 

Electric Room skatuve naktī pulcēja virkni spožu dīdžeju - AeroplaneAraabMUZIK, DJ Nova, Makree un DJ RUDD.

Bet Palladium skatuvi atklāja Tallinn Music Week mākslinieki, igauņu puišu grupa Beyond Beyond un reperu duets Okym & Tiiu, kā arī pašmāju mūziķi un apvienības - Ezeri, Chris Noah, Edavārdi, Singapūras Satīns un Bandmaster.

Dabas skatuvē uzstājās viens no vadošajiem jaunās paaudzes Latvijas džeza ģitāristiem Matīss Čudars, grupas Polifauna, Mad Ant un Kosmodisk, kā arī DJ Oriole & VJ Linda Konone.

 

 

Video reportāžā izmantotā mūzika:

Song: Xad - Birds (Vlog No Copyright Music)

Music provided by Vlog No Copyright Music.

Video Link: https://youtu.be/POwYctPBJnU

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!