Mūsu Positivus otrās dienas favorīti - Elija Goldinga, Austra un Dagamba

Raksta attēls - Mūsu Positivus otrās dienas favorīti - Elija Goldinga, Austra un Dagamba

16.07.2017 / Parmuziku.lv

Publiku ne pa jokam uzkurināja arī Rae Sremmurd, bet nedaudz traucēja fakts, ka uzstāšanās nenotika "dzīvajā".

Neskatoties uz sarkasmu, ar kuru par gaidāmo Elijas Goldinga vakara koncertu izteicās festivāla teritorijā un telšu pilsētiņā intervētie festivāla apmeklētāji, tomēr britu popmūziķes uzstāšanās bija augstā līmenī un izvērtās par īstu festivāla otrās dienas kulmināciju. Ko nevarētu līdz galam teikt par amerikāņu reperu duetu Rae Sremmurd, kurš sarūgtināja ar to, ka uzstāšanās nebija "dzīvajā" izpildījumā. Uz lielās skatuves lieliski iederējās arī pašmāju apvienība Dzelzs Vilks. Bet džeza mīļotāji varēja baudīt lielisko saksofonistu Kamasi Washington.

Īsi pirms Elijas Goldingas koncerta dienas noslēgumā, uz Nordea skatuves piedzīvojām kanādiešu grupu Austra, kas, neskatoties uz faktu, ka lidojuma laikā uz Latviju aviokompānija pazaudēja grupas bagāžu kopā ar visiem mūzikas instrumentiem un nācās izlīdzēties ar festivāla organizatoru sameklētajiem, bija lieliska. Dienas garumā uz skatuves priekšnesumus sniedza arī duets Rhye, britu mūziķis L.A. Salami un lietuviešu mūziķis Daddy Was A Milkman, kā arī patiesi "spridzināja" mūsu čella guru Dagamba. 

Uz Palladium skatuves kāpa  Tallinn Music Week pārstāvētā igauņu mūziķe Lepatriinu, pašmāju grupa Tehnikums (starp citu šīs grupas faniem paveicās - vēlāk vakarā viņi uzstājās arī uz Dabas skatuves), reperis Fakts, Londonā mītošā zviedru grupa Francobollo, amerikāņi Teachers, kā arī festivāla īpašais projekts - Raimonds Tiguls & Moonlight Sound Design un austrālietes un latvieša apvienība Rachel Claudio & Rick Feds.

Uz Electric Roomtaču publiku iesildīja Lielbritānijā mītošā dīdžeja Nightwave, Dj Aspirins Vs Toms Grēviņš, kā arī Noëp no Igaunijas un Niklāvz no Latvijas. Bet naktī skatuve piederēja Losandželosā mītošajam producentam Kingdom un itāļu dīdžejam, producentam Crookers

Uz romantiskās Dabas skatuves bez Tehnikuma dzirdējām grupu Āres, pianistu Platonu Buravici, reperi Viņa, Sign Libra, Dj Music Dj un Pachamama Beats.

P.S. Festivālā satiktais Guntis ļoti lūdza arī viņu pieminēt kādā rakstā, tādēļ izpildām Gunta lūgumu. Viņš iesaka festivālā baudīt ne tikai mūziku, bet arī peldi - ūdens jūrā esot ļoti silts. 

 

Video reportāžā izmantotā mūzika:

Good For You by THBD https://soundcloud.com/thbdsultan

Creative Commons — Attribution 3.0 Unported— CC BY 3.0 http://creativecommons.org/licenses/b...

Music provided by Audio Library https://youtu.be/-K_YSjqKgvQ

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!