Positivus festivālu neaizmirstami noslēdz The Lumineers un Alt-J

Raksta attēls - Positivus festivālu neaizmirstami noslēdz The Lumineers un Alt-J Foto: Raitis Bērziņš

17.07.2017 / Parmuziku.lv

Nevar arī nepieminēt Mew, Julia Jacklin, José González un Eska.

Lai arī skatītāju rindas bija manāmi retākas un liela daļa festivāla apmeklētāju jau svētdien bija devušies mājup, arī svētdien Positivus priecēja ar lieliskiem izpildītājiem. Uz Lattelecom skatuves uzstājās vispirms melodiskais dziesminieks José González, vēlāk populārā folkroka apvienība The Lumineers, kuras koncertu daudzi festivāla apmeklētāji vēlāk raksturoja kā labāko, kas šajās brīvdienās piedzīvots. Bet par spožu festivāla kulmināciju kļuva britu indie rokgrupa Alt-J.

Savukārt uz Nordea skatuves redzējām dāņu alternatīvā roka apvienību Mew, austrāliešu dziesminieci Julia Jacklin, kolorīto britu mūziķu Eska un pašmāju grupu Pienvedēja Piedzīvojumi.

Igauņu Go Away Bird un ģitārists un komponists Mauno Meesit, izraēliešu grupa Bucharest, kā arī pašmāju festivāla veterāni Satellites LV bija redzami un dzirdami uz Palladium skatuves, kur programmu šajā festivālā noslēdza Gatis Irbe ar projektu MESA.

Uz Electric Room skatuves uzstājās zviedru dīdžeju duets Rudelies un pašmāju apvienība Rīgas Dj Skola (DJ Dub:ra, DJ Pm2theam un DJ Aspirins).

Dabas skatuves programmā bija Tīna Šipkēvica, ģitārists Mārcis Auziņš, Kapelmeistars Group un grupa Sūdi.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!