Positivus festivāls meklē Latvijas labākos blogerus, vlogerus un sociālo mediju zvaigznes

Raksta attēls - Positivus festivāls meklē Latvijas labākos blogerus, vlogerus un sociālo mediju zvaigznes Publicitātes foto

08.05.2017 / Parmuziku.lv

Katru gadu Positivus festivāla norisi trīs dienu garumā atspoguļo vairāk nekā simts mediju pārstāvju no Latvijas un ārvalstīm - ziņu aģentūras, portāli, laikraksti, žurnāli, radio stacijas un TV kanāli. Šogad savā festivāla pieredzē akreditēta mediju pārstāvja statusā pirmoreiz īpaši aicināti dalīties arī blogeri, vlogeri un sociālo mediju viedokļu līderi.

Festivāla norises laikā visi akreditētie mediji var iekļūt festivāla Mediju zonā, kur norisināsies intervijas, preses pasākumi, kā arī tikšanās ar festivāla mūziķiem, māksliniekiem un citām radošām personībām. Tāpat akreditētajiem medijiem atļauts festivāla teritorijā izmantot profesionālo foto un video tehniku.

Positivus festivāla organizatori meklē blogerus un vlogerus, kas var nodrošināt aktuālu, oriģinālu un radošu saturu kā pirms, tā pēc festivāla, kā arī tā norises laikā. Mediju akreditācijai pieteikties aicināti gan jau atzīti blogeri un vlogeri, gan jaunās un uzlecošās blogosfēras un sociālo mediju zvaigznes, kam Positivus festivāls var kļūt par lielisku iespēju parādīt sevi plašākai auditorijai.

Pieteikties mediju akreditācijai iespējams līdz 1. jūnijam, aizpildot blogeriem un vlogeriem īpaši izveidotu anketu festivāla mājas lapā: http://ej.uz/bloggers2017.

Akreditēto blogeru un vlogeru skaits ir ierobežots, tāpēc katrs pieteikums tiks individuāli izvērtēts, ņemot vērā gan tādus kritērijus kā bloga vai vloga vispārējā atpazīstamība un profesionalitāte, tā arī plānoto publikāciju saturs.

Uz galvenās skatuves – Pixies, Ellie Goulding un Alt-J

Kā jau ziņots, šovasar Positivus festivāls noritēs no 14. līdz 16. jūlijam, un galvenie mākslinieki uz festivāla lielās – Lattelecom skatuves – būs alternatīvā roka leģendas Pixies, britu popmūziķe Ellie Goulding un indie rokgrupa Alt-J. Salacgrīvā šogad uzstāsies arī tādi aktuāli mākslinieki kā The Lumineers, Rae Sremmurd, José González, Maxïmo Park, Kamasi Washington, Mew, Rhye, Austra, JP Cooper, L.A. Salami, Cigarettes After Sex, Raimonds Tiguls un Moonlight Sound Design, Dzelzs Vilks, Dagamba, Pienvedēja piedzīvojumi, Nothing But Thieves, Margaret Glaspy, Julia Jacklin, Eska,Bandmaster, MESA, Fakts, Edavārdi, Singapūras Satīns, Chris Noah un citi. Festivāla programma vēl tiks papildināta.

Festivāla biļetes

Trīs dienu biļete bez telts vietas maksā 75,00 eiro, ar telts vietu – 83,00 eiro
Trīs dienu biļete ar ISIC karti – 66,00 eiro
Vienas dienas biļete piektdienai, sestdienai vai svētdienai – 40,00 eiro
Divu dienu biļete piektdienai un sestdienai vai sestdienai un svētdienai – 55,00 eiro 
VIP biļete festivāla trīs dienu apmeklējumam – 250,00 eiro
Trīs dienu grupas biļete (6 personām) – 395 eiro
Trīs dienu grupas biļete (6 personām), ar telts vietu – 435 eiro
 

Nakšņošana telšu pilsētiņā

Biļete dzīvošanai telšu pilsētiņā – 10,00 eiro
Kempera vietas cena bez elektrības pieslēguma – 40,00 eiro
Kempera vietas cena ar elektrības pieslēgumu – 70,00 eiro
VIP koka mājiņas īre (1-4 personām)  – 300,00 eiro
 

Autostāvieta

Biļete vienreizējai iebraukšanai autostāvvietā  – 10,00 eiro
Autostāvvietas abonements trim dienām – 25,00 eiro
Kempera novietošana autostāvvietā – 20,00 eiro
Motocikla stāvvieta vienreizējai iebraukšanai – 5,00 eiro
Autostāvvietas abonements motociklam trim dienām – 15,00 eiro

 

Visas festivāla biļetes var iegādāties Positivus festivāla mājas lapā www.positivusfestival.com, kā arī Biļešu Serviss kasēs un internetā http://ej.uz/positivus2017. Biļešu cena pieaugs no 14. jūnija.

Positivus festivāla galvenais partneris ir Latvijas vadošais tehnoloģiju uzņēmums Lattelecom, kas ļauj ikvienam izjust festivāla īpašo atmosfēru kanālā 360TV, kas skatāms Lattelecom televīzijā un izklaides platformā Shortcut, turklāt piedāvā arī dažādus tehnoloģiskos risinājumus festivāla teritorijā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!