Positivus festivāla komanda aicina pieteikties palīgus

Raksta attēls - Positivus festivāla komanda aicina pieteikties palīgus Publicitātes foto

03.05.2017 / Parmuziku.lv

No šodienas, 3. maija, ir sākusies pieteikšanās Positivus festivāla palīgiem. Pasākuma rīkotāji aicina talkā aktīvus, atbildīgus un radošus jauniešus, kuri palīdzētu organizēt 11. Positivus festivālu, kas norisināsies no 14. līdz 16. jūlijam Salacgrīvā. Pieteikumi tiks gaidīti līdz 31. maijam.

Brīvprātīgajiem palīgiem šī ir lieliska iespēja kļūt par daļu no dinamiskās un daudzpusīgās pasākuma organizatoru komandas un gūt noderīgu pieredzi liela pasākuma organizēšanā. Par Positivus festivāla palīgu var kļūt ikviena pilngadīga persona, kas vēlas palīdzēt organizatoriskajos darbos, piemēram, festivāla teritorijas sagatavošanā un labiekārtošanā, kā arī citu nepieciešamo palīgdarbu veikšanā kā pirms pasākuma, tā arī Positivus norises laikā.

Pēc saņemto pieteikumu izskatīšanas izvēlētie palīgi saņems personīgu uzaicinājumu noformēt darba līgumu, kā arī saņems rēķinu par drošības naudas iemaksu 40 eiro apmērā, kas veiksmīgas saistību izpildes gadījumā tiks atmaksāta līdz 31. jūlijam. Lai veiksmīgi reģistrētos kā Positivus festivāla palīgs, rēķins par depozītu ir jāapmaksā desmit dienu laikā.

Katram festivāla palīgam tiks sastādīts darba grafiks, visās festivāla dienās kopā paredzot 15 darba stundas. Vienas maiņas ietvaros katrs palīgs strādās piecas stundas, bet pārējo laiku var izmantot festivāla programmas baudīšanai.

 Anketu līdz 31. maijam var aizpildīt šeit: https://positivusregistracija.lv/pieteikties-2017

Uz galvenās skatuves – Pixies, Ellie Goulding un Alt-J

Kā jau ziņots, šovasar Positivus festivāls noritēs no 14. līdz 16. jūlijam, un galvenie mākslinieki uz festivāla lielās – Lattelecom skatuves – būs alternatīvā roka leģendas Pixies, britu popmūziķe Ellie Goulding un indie rokgrupa Alt-J. Salacgrīvā šogad uzstāsies arī tādi aktuāli mākslinieki kā The Lumineers, Rae Sremmurd, José González, Maxïmo Park, Kamasi Washington, Mew, Austra, JP Cooper, L.A. Salami, Cigarettes After Sex, Dzelzs Vilks, Dagamba, Pienvedēja piedzīvojumi, Nothing But Thieves, Margaret Glaspy, Julia Jacklin, Bandmaster, Eska un citi. Festivāla programma vēl tiks papildināta.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!