Populāri aktieri deklamē vienu no "Dzelzs vilks" leģendārākajām dziesmām (VIDEO)

Raksta attēls - Populāri aktieri deklamē vienu no "Dzelzs vilks" leģendārākajām dziesmām (VIDEO) Ekrānšāviņš no video

24.02.2017 / Parmuziku.lv

Grupai "Dzelzs Vilks" ir senas attiecības ar Dailes teātri un arī teātrim grupa ir mīļa. Sveicot "Dzelzs Vilks" ar 25 gadu skatuves jubilejā, lūdzām aktierus deklamēt vienu no grupas pazīstamākajām dziesmām.

"Tev Oranži mati" atrodama 2004. gada albumā "Manās mājās sieviešu nav", kā arī  2016. gada novembrī izdotajā labāko dziesmu izlasē "Dziesmas pilnmēness naktī". Iepriekš jautāti, katrs "Dzelzs Vilks" dalībnieks izstāstīs savu stāstu par to, kas slēpjas aiz dziesmas "Tev Oranži mati", bet pēc šī aktieru priekšnesuma dziesmas leģenda iegūs jaunas nokrāsas. "Tev Oranži mati" stāstu izdzīvo Dailes teātra aktieri Ģirts Ķesteris, Gints Grāvelis un Lauris Subatnieks.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!