Popmūzikas festivāla “Bigbank Latvijas pērles” koncertus tiešraidē varēs vērot televīzijā “STV Pirmā!”

Raksta attēls - Popmūzikas festivāla “Bigbank Latvijas pērles” koncertus tiešraidē varēs vērot televīzijā “STV Pirmā!” Publicitātes foto

17.08.2017 / Parmuziku.lv

Festivāls jau nākamajā nedēļas nogalē - no 25. līdz 27. augustam.

Par īpašu pārsteigumu visiem tiem, kuri klātienē nevarēs baudīt krāšņos festivāla “Bigbank Latvijas pērles” koncertus, parūpējusies televīzija sievietēm “STV Pirmā!” Jau nākamajā nedēļas nogalē – no 25. līdz 27. augustam, ik vakaru plkst. 21:00 “STV Pirmā!” skatītāji varēs baudīt festivāla tiešraides no Dzintaru koncertzāles, novērtēt populāru mūziķu sniegumu un dziedāt līdzi skanīgākajām dziesmām ar iemīļoto dzejnieku Jāņa Petera, Māras Zālītes un Guntara Rača vārdiem.

Šogad festivāla “Bigbank Latvijas pērles” ietvaros tiks godināti trīs dažādu paaudžu dziesmu tekstu autori – Jānis Peters, Māra Zālīte un Guntars Račs - dzejnieki, bez kuriem latviešu dziesmu krājumi nebūtu iedomājami. Tieši viņu populārākās dziesmas uz vienas skatuves pulcēs tādus iemīļotus pašmāju mūziķus kā Aiju Andrejevu, Mariju Naumovu, Olgu Rajecku, Antru Stafecku, Viktoru Lapčenoku, Normundu Rutuli un daudzus citus.

Piektdienas, 25. augusta, koncerts būs veltīts dzejnieka Jāņa Petera dzejas pērlēm, kurām muzikālu ietērpu piešķīruši Latvijas labākie komponisti – Maestro Raimonds Pauls, Mārtiņš Brauns, Zigmars Liepiņš, Uldis Stabulnieks un citi. Koncertā skanēs tādi leģendāri skaņdarbi kā “Manai dzimtenei”, “Dvēselīte”, “Mēmā dziesma” un citi.

Sestdien, 26. augustā, “STV Pirmā!” skatītāji varēs baudīt Māras Zālītes, kura šogad svin savu 65 gadu jubileju, autorvakaru. Tajā skanēs latviešu popmūzikas un teātra dziesmu pērles: “Trīs lietas”, “Tik un tā”, “Piena Ceļš”, “Tuvu tuvu”, kā arī iemīļoti skaņdarbi no izrādēm “Lāčplēsis”, “Meža gulbji”, “Kaupēn, mans mīļais”.

Dziesmoto nedēļas nogali svētdien, 27. augustā, noslēgs pieckārtējs Autortiesību Bezgalības balvas ieguvējs un tautā mīlētais dzejnieks Guntars Račs. Viņa daiļrades vakarā “STV Pirmā!” skatītāji varēs dziedāt līdzi “Tikai tā”, ”Kādā brīnišķā dienā”, “Anniņa vanniņā”, “Muzikants” un daudzām citām populārām dziesmām ar Rača vārdiem.

Izbaudi latviešu skaistāko estrādes mūziku trīs vakarus pēc kārtas – no 25. līdz 27. augustam plkst. 21:00 festivāla “Bigbank Latvijas pērles” tiešraidē no Dzintaru koncertzāles tikai televīzijā “STV Pirmā!”. Savukārt biļetes uz festivālu vēl pieejamas Biļešu paradīzes kasēs.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!