Uzzini labdarības maratona "Dod Pieci" visbiežāk ziedotās dziesmas

Raksta attēls - Uzzini labdarības maratona "Dod Pieci" visbiežāk ziedotās dziesmas Publicitātes foto

01.01.2017 / Parmuziku.lv

2016. gada decembrī labdarības maratonā "Dod Pieci" tika vākti ziedojumi onkoloģijas pacientu rehabilitācijai. Labdarības akcijas ietvaros cilvēki simboliski ziedoja dziesmu, kas vēlāk izskanēja Latvijas Radio 5 ēterā.

Minimālais ziedojums par vienu dziesmu - 5 eiro, kas nodrošinās vienu nodarbību vienam vēža slimniekam rehabilitācijas nometnē, taču ziedot varēja arī lielāku summu. Vēža slimnieku atbalstam līdz 31. decembrim savākts ziedojums 196 147,14 eiro apmērā.

Visdārgākā dziesma bija "Marta Migla" - "Kronis", par kuru tika atdots 4111 eiro liels ziedojums. 

Starp ziedotājiem piektā iecienītākā bija "Prāta Vētras" dziesma  "Meklēt vienam otru", kas izvēlēta 37 reizes un kopā savākusi 990 eiro. Grupas "Musiqq" dziesmu "Silta Sirds" klausītāji izvēlējušies 57 reizes, kopā ziedojot 880 eiro.

70 cilvēki ziedoja Intara Busuļa izpildīto dziesmu "Miglas rīts", kopā savācot 1200 eiro lielu summu. Otrā iecienītākā dziesma bija "Prāta Vētras" un "Musiqq" - "Debesis iekrita tevī", kuru izvēlējušies 108 cilvēki, kopā saziedojot 2134,05 eiro.

Visbiežāk šīgada labdarības maratonā tika nospēlēta maratona himna "Nepārlaužams". To izvēlējušies 133 cilvēki, kopā ziedojot 1956,83 eiro.

Avots: www.pieci.lv

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!