Pēteris Upelnieks turpmāk darbosies zem nosaukuma “The Inside”

Raksta attēls - Pēteris Upelnieks turpmāk darbosies zem nosaukuma “The Inside” Foto: Leta/Edijs Palēns

23.05.2017 / Parmuziku.lv

Pēteris Upelnieks , kurš atpazīstamību iemantoja, esot grupas "PeR" dalībnieks, bet vēlāk uzsāka solo mākslinieka gaitas, turpmāk darbosies zem nosaukuma “The Inside”. Līdz ar jauno nosaukumu viņš piesaka arī dziesmu "Love Ya".

Pēteris Upelnieks saka: "Jūtu, ka garīgi no tīņa jau esmu izaudzis līdz jaunietim, kurš jau sāk nojaust, kāpēc dzīvoju un kāds ir mērķis manai būšanai šajā pasaulē. Vēlos iedvesmot un iedrošināt cilvēkus nebaidīties dzīvot.

Tev var būt dažādas idejas par nākotni - Tavas cerības, Tavas bailes, Tavi sapņi, Tavas šaubas. Tu vari "zīmēt" laimīgu vai šausmīgu bildi par sevi, bet dzīve kustās un to neietekmē Tavas idejas par to. Viss jau notiek neatkarīgi no Tevis un Tavām vēlmēm par dzīvi.

Cilvēki ir ļoti aizrāvušies ar savām problēmām, kas viņiem pašlaik šķiet tik ļoti nozīmīgas, bet tās ir mazas un nenozīmīgas salīdzinājumā ar šīm brīniķšīgajām pārmaiņām, ar kurām saskarās cilvēce. Cilvēki joprojām dzīvo fantāzijās un apgalvo, ka viņi saņem no dzīves to, ko ir gribējuši un, ka viņi kontrolē savu likteni. Atceries, ka Tu vienmēr un visur esi 100 % ideāls. Tu esi ideāls savās nepilnības un bailēs. Tu esi ideāls it visā, ko Tu dari.

Tas, kurš šo raksta ir tas pats, kurš šo lasa. Viens liktenis uz visiem. Viena dvēsele uz visiem. Viena dzīve uz visiem. Viens gaiss uz visiem. Viss ir mīlestība."

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!