Pēc divu gadu pauzes ar autorkoncertu atgriežas grupa "Klibs Taurenis"

Raksta attēls - Pēc divu gadu pauzes ar autorkoncertu atgriežas grupa "Klibs Taurenis" Publicitātes foto

29.11.2017 / Parmuziku.lv

Pēc ilgākas autorkoncertu pauzes "Klibs Taurenis" 8. decembra vakarā izpildīs savus sen spēlētos skaņdarbus, kā arī priecēs ar pirmatskaņojumiem.

Mazs puika pustumsā sēž savā pasaulē un kaut ko pusčukstus dungo, varbūt dzied, varbūt runā sajūtas. Tā tas viss sākās, bet varbūt pavisam citādāk - kā sākās Klibs Taurenis un kā tas turpinās, varēs redzēt un dzirdēt mājīgajās "Tima Minta" telpās, 8. decembrī plkst. 19.30.

Bez šī brīža pamatsastāva – Mārtiņa (balss, ģitāra), Oskara (bass), Anitas (flauta) un Artūra (bungas) uz skatuves kāps arī Helma Elvīra (balss), kā arī "Kliba Taureņa" vecbiedri - Aivis (čells) un Santa (perkusijas).

Koncerta gaitā "Klibs Taurenis" parādīs savu ekskluzīvo, pirmo un, pagaidām, vienīgo albumu, kura nosaukums tāds arī ir – "PIRMAIS ALBUMS", bet šis fakts noteikti "Klibam Taurenim" nav tik svarīgs, kā satikšanās prieks ar sen nesatiktiem un katru dienu satiktiem draugiem, nedraugiem, kaimiņiem, kolēģiem, radagabaliem un "Kliba Taureņa" mūzikas cienītājiem.

Ieeja bez maksas. Sīkāka informācija grupas Facebook lapā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!