"Pashkevich Jazz Club" uzsāk sadarbību ar Jāzepa Vītola Latvijas mūzikas akadēmijas studentiem

Raksta attēls - "Pashkevich Jazz Club" uzsāk sadarbību ar Jāzepa Vītola Latvijas mūzikas akadēmijas studentiem Publicitātes foto

04.09.2017 / Parmuziku.lv

Līdz ar septembra sākumu "Pashkevich Jazz Club" pieņems ciemos Jāzepa Vītola Latvijas mūzikas akadēmijas studentus un labākos Latvijas mūziķus

Rudens sākums cieši asociējas ar mācībām un visa jaunā sākumu: "Pashkevich Jazz Club" ne tikai piedāvā dzīvās mūzikas vakarus gandrīz katru dienu, bet arī uzsāk sadarbību ar Jāzepa Vītola Latvijas mūzikas akadēmiju.

Jau 25. septembrī klubā tiks uzsākta "Joseph Willow’s Jazz Club" džeza pasākumu sērija: džeza nodaļas studenti parādīs koncertprogrammu, bet topošie skaņu režijas speciālisti apskaņos koncertu. Pēc koncerta notiks "jam session", pievienoties kuram varēs jebkurš interesents, un līdzīgi pasākumi tiek plānoti reizi mēnesī.

Septembri klubā atklās Jolanta Gulbe-Paškeviča ar programmu bossa nova stilā. Bez tradicionāla džeza septembrī klubā izskanēs arī dzīvespriecīgs fanks, rokenrols, hard bops, fadū, slavens Latvijas diksilends un dzeja ar improvizēto džezu, kā arī daudzas citas žanra nokrāsas daudzpusīgo Latvijas un ārzemju džeza mūziķu izpildījumā.

Džeza klubu pašā Vecrīgas sirdī pazīst gan labas mūzikas, gan garšīga ēdiena piekritēji no visas pasaules. Nelielās mājīgajās telpās skan dažādas džeza variācijas vadošo Latvijas un ārzemju mūziķu izpildījumā, un restorānā tiek pasniegti Eiropas un Latvijas virtuves ēdieni.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!