Par pašmāju grupu RYGA izrādījuši interesi Anglijas koncertu rīkotāji

Raksta attēls - Par pašmāju grupu RYGA izrādījuši interesi Anglijas koncertu rīkotāji Publicitātes foto

09.06.2017 / Parmuziku.lv

Grupas līderis Mārcis Judzis ziņo, ka grupai piedāvāti jau četri koncerti Anglijā.

Šodien grupa sniegs priekšnesumu Polijā, Sopotā, kur uzstāsies festivālā “Showcase festiwal”. Kā ziņo grupas līderis Mārcis Judzis:

Par mums jau ieinteresējās kāda angļu koncertu aģentūra un piedāvā četrus koncertus Anglijā.

Tikmēr plkst. 14.00 Vācijā šodien paredzēta grupas dziesmas “Say You Love Me Now” video prezentācija mūzikas portālā Electrozombies.com

Albums “Catch Her GrooveVācijā, Šveicē un Austrijā nāks klajā vasaras beigās, un to izplatīs pazīstamais ierakstu zīmols “Rough Trade”. 

Albums pieejams iTunes, Spotify, Amazon, Deezer, kā arī pasūtāms MicRec tikko kā atjaunotajā mājaslapā www.micrec.lv 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!