Par elektroniskās mūzikas konkursa “Filtrs” uzvarētājiem kļūst “Kostya Saphirre” un “MDNS & Akordu vīrs”

Raksta attēls - Par elektroniskās mūzikas konkursa “Filtrs” uzvarētājiem kļūst “Kostya Saphirre” un “MDNS & Akordu vīrs” Publicitātes foto

08.03.2022

Ar mērķi motivēt un izgaismot neatkarīgās elektroniskās mūzikas producentus Latvijā, tehnomūzikas raidījums "Kinetic" sadarbībā ar Radio NABA un Latvijas elektroniskās mūzikas instrumentu ražotāju "Erica Synths" organizēja konkursu "Filtrs". Sīvā konkurencē starptautiska žūrija par konkursa uzvarētāju pasludināja muzikālo projektu “Kostya Saphirre”, bet skatītāju balstojumā par favorītu tika atzīts projekts “MDNS & Akordu vīrs”.

No konkursam iesniegtajiem 63 darbiem Latvijas žūrijas pārstāvji izvirzīja 10 finālistus, kas tika nodoti vērtēšanai klausītājiem un ārvalstu žūrijai. Konkursa pirmā posma uzvarētāji bija "Balsis no patiltes", Toms Aunins, "MAKEMAKE", gaķis, "MDNS & Akordu vīrs", Ellis Raily, "Cliche", astron, Kostya Saphirre un "Rasa logos". Jāuzsver, ka Latvijas žūrija vērtēja iesniegtos darbus, nezinot ne autorus, ne darba nosaukumus.

Portālā LSM.lv līdz 2. martam ikviens interesents varēja novērtēt konkursa dalībniekus un noteikt savu favorītu. Lielākās klausītāju simpātijas ieguva DJ un pasākumu organizētāju Arņa Apsītes un Ivara Medņa kopprojekts “MDNS & Akordu Vīrs”. Klausītāju balsojuma uzvarētāji balvā saņēma bungmašīnu Erica Synths x Sonic Potions LXR-02. Savukārt starptautiskās žurijas balsojuma uzvarētājs “Kostya Saphirre” balvā saņēma bungmašīnu Pērkons HD-01. Uzvarētāji tika paziņoti 4. martā plkst. 22.00 radījuma “Kinetic” tiešraidē, piedaloties visiem finālistiem.

Konkursu organizēja tehno mūzikas raidījums "Kinetic" kopā ar Radio NABA un Latvijas elektroniskās mūzikas instrumentu ražotāju "Erica Synths". "Kinetic" ir tehnomūzikas raidījums, kas skan "Radio Naba" katru otro nedēļu piektdienās pulksten 22.00. Raidījumu vada DJ 2B.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!